dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Piczman

  1. Dom Piczmana

    30 Września

    Automatyka do podłogówki podłączona i se hula :P



    Na sterowniku widoczna godzina i zadana temp. zasilania ( 29 stopni). Ustawiłem na zaprogramowana krzywą nr. 2 , póki co jest 22 stopnie w domu, jeśli to się utrzyma do jutra to znaczy że strzał w dziesiątkę :wink:
    Jeszcze sie pobawię dzisiaj ...
  2. Dom Piczmana

    29 Wrzesnia

    Wczoraj podłączyłem cyrkulację przez prostą "czasówke" i sterownik do GWC na gotowo, dzisiaj została mi pogodówka i wywalić 3 czujki na zewnątrz.Chyba dam je w czerpnię od wentylacji.
    Na pierwszym zdjęciu cyrkulacja :



    A na drugim ogólny plan, patrząc od lewej : pompa gwc ->sterownik gwc ->czujki od termostatów (gwc) -> nagrzewnica -> pompa cwu ...
  3. Dom Piczmana

    27 Września

    Mieszkamy :P :P :P

    Oj się działo przez ostatnie 2 dni, na szczęście udało się wszystko na czas skończyć i już możemy się cieszyć swoim domkiem!
    Mam tu kilka fotek dla zobrazowania tego co zrobiliśmy, na początek kotłownia i zabudowanie oraz ocieplenie bufora :

    ...
  4. Dom Piczmana

    25 Września

    Nie wiem jak to się stało ale zapomniałem wkleić fotek z podłączenia szamba i prądu, działo się to tydzień temu i wyglądało tak :



    Łazienka zabudowana ,,,

    ...
  5. Dom Piczmana

    22 Września

    Właśnie się zorientowałem że nic nie piszę i nie dodaje zdjęć :oops:

    Na Weekendzie imprezowaliśmy w Ruścu i było Super :P :P :P



    więc teraz bierzemy się do roboty.
    Od kilku dni mieszkam już na budowie , siedzę do 2:00 w nocy i wstaje o 5:00 żeby skończyć do Soboty bo co jest w Sobotę ???
    Urodziny Ninki naszej, ostatnio ...
Strona 11 z 45