dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

bombel79

  1. Damy rade, czyli nasze boje o wymarzony Tymianek! :)

    chlopaki juz rozszalowali i zabrali sie za scianke kolankowa... idzie im szybko i pod koniec tego tygodnia bedzie wieniec... musze zamawiac wiezbe bo Majster Michal wspominal o koncu lipca jako o terminia zakonczenia jego pracy... mam juz nagranego na sierpien dekarza, elektryk wpada we wrzesniu i to chyba tyle jesli chodzi o ten rok...

    a... miesiac po montazu szamba dostalem pismo ze w okolicach 2011 bedzie kanalizacja... :roll:
  2. Damy rade, czyli nasze boje o wymarzony Tymianek! :)

    my tu gady gadu a jutro wchodzi ekipa i zabiera sie za poddasze :)

    mam nadzieje ze pojdzie bezstresowo :)
  3. Damy rade, czyli nasze boje o wymarzony Tymianek! :)

    ojej, prawie miesiac niec nie pisalem, a dzialo sie, oj dzialo :)

    najpierw ekipa mnie zaskoczyla, ze JUZ przyjezdzaja...
    na szczescie mam juz wypracowany model wspolpracy ze skladem budowlanym... cegla byla w ciagu 3 godzin :)
    potem sciany zaczely szybko rosnac do gory... nromalnie co pare godzin "domek" inaczej wygladal... a jak juz widac bylo "okna" to szok totalny... nastepnie troche pomeczylismy sie z kominami... potem mala przerobka nadproza ...
  4. Damy rade, czyli nasze boje o wymarzony Tymianek! :)

    Witam po dlugiej przerwie... przerwa byla, ale byla dosc pracowita, bo koniecn koncow udalo mi sie zalatwic sprawe sluzebnosci... troche bylo z tym zabawy organizacyjnej, bo zebranie kilkunastu osob o tym samym czasie w tym samym miejscu jest wyzwaniem, ael naszczescie sasiedzi podeszli do psprawy ze zrozumieniem i zaangazowaniem :)

    takze zrobilem dobrze energetyce, wodociagom i gazowni... ale zeby nie bylo tak dobrze to dzis telefon w elektrycznej sluchawce powiedzial mi ze pund ...
  5. Damy rade, czyli nasze boje o wymarzony Tymianek! :)

    no i pierwszy etap (fundamenty) zakonczony... wczoraj przyjechaly 2 gruchy i zalaly... szlo tak sprawnie ze nie zdazylem przyjechac z pracy na chudziaka :)

    teraz z 2 tygodnie odpoczywamy, zbieramy sily i pomysly na kolejny etap (sciany parteru i strop) rzeczy do rpzemyslenia:
    - kominy (jak z czego i z czym w srodku i czy wsadzac teraz czy pozniej :)
    - kwestie rozprowadzenia ciepla z kominka (czy bawic sie w to mimo ze jestem leniwy jak bombel i palic bede pewnie co drugie ...
Strona 2 z 6