dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

bombel79

  1. Damy rade, czyli nasze boje o wymarzony Tymianek! :)

    dzisiaj byl jakis lightowy dzien :)

    rono troche zamieszania bo przyjechaly bloczki, stal, cement, a potem 5 wywrotek piachu... to co wykopali w srode powoli zaczynaja zasypywac :)

    lawy dobrze wyszly, nic nie popekalo; ekipa rozszalowala i zaczela smarowac mazidlem i izolowac folia... a potem: powstala pierwsza sciana, co prawda fundamentowa, ale sciana :)

    no i ekipa stawiala te bloczki, stawiala i stawiala... wiec inwestor sie znudzil i pojechal do domu ...
  2. Damy rade, czyli nasze boje o wymarzony Tymianek! :)

    Oglaszam wszem i w obec ze: MAM LAWY FUNDAMENTOWE!!! :)

    ale nie bylo letko :) to chyba najdluzsze wykorzystanie pompy w historii budownictwa indywidualnego :) plan byl prosty: pompa przyjezdza o 9, 2 godziny lania, godzina na duperele i o 12 weekend...
    pompa przyjechala o 9.30 i... i sie zepsula, tzn. zapchala... pan popmowy mial duzo betonu w gruszce wiec juz w czasie jazdy sobie czesc przelal do pompy... no i "rumunska" pompa sie zatkac musiala... po 2 godzinach ...
  3. Damy rade, czyli nasze boje o wymarzony Tymianek! :)

    jakby tu zaczac... moze od .... "ja piernicze... ledwo zyje... " :)
    ale satysfakcja jest :) dzis wylali lawy... wylewali i wylac nie mogli :) zanim zaczeli to pompa padla, ale coz, po 2 godzinach rekatywacja... i... po 20 minutach znow padla... wylewanie, ktore mialo trwac max 3 godzinki rwalo ponad 6... ale lawy zalane, beton porzadny, tylko kurna trza bylo z ta pompa sie pobawic... no nic, jutro bawie sie w podlewacza, a w poniedzialek bloczki i hajda w gore :) zeby bylo co zasypywac ...
  4. Damy rade, czyli nasze boje o wymarzony Tymianek! :)

    ja piernicze... ledwo zyje.... z naciskiem na ledwo :)

    sukcesy:
    1. mam garaz
    2. mam prad i wode
    3. mam wykopane 4/5 wykopu
    4. stosunki miedzysasiedzkie kwitna :)
    5. opalilem sie :)

    porazki:
    nie stwierdzono (jak narazie)

    fotki dam pozniej, duzo pozniej, ide spac :)

    obserwacje:
    1. posiadanie wspolnego wroga dziala cuda
    2. nawet pracownicy skladow budowlanych moga byc uczciwi
    ...
  5. Damy rade, czyli nasze boje o wymarzony Tymianek! :)

    aaaaa!!!!! :o zaczyna sie!!!! :o aaaaa!!!! :o

    co prawda jeszcze nie beda kopac, ale pierwsza budowla ma dzis stanac na dzialce... bedzie nia garaz blaszak... mial byc jutro, ale ze wzgledu na kryzys bedzie dzisiaj :)

    no nic, mam tylko nadzieje ze nie zacznie padac, bo cos sie pochmurnie robi...

    dodatkowo ma przyjsc elektryk i mamy sprawdzic co z tym pradem od sasiada, bo ponoc 16 A to za malo na te wszystkie maszyny mojego majstra... ja sie nie ...
Strona 3 z 6