dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dziennik budowy Rozwa?ny C 33

  1. Rozważny c-33

    Witam serdecznie w nowym już roku mam nadzieje ze bedzie duzo lepszy od poprzedniego czego oczywiście zycze i wam droży czytacze moich wypocin :wink: .......choc narzekac na poprzedni nieza bardzo powinnam...a wiec jutro wracam do pracy po dłuższej przerwie...strasznie mi sie niechce...musze jeszcze wyliczyc remement ale myśle ze pojdzie mi szybko...
    Na budowie pomału robia się schody i puki niezostana skonczone niema sensu brac sie na malowanie czy tapetowanie a bron boze za sprzatanie ...
  2. Rozważny c-33

    Na budowie pomału robia się schody mysle ze do 2 tygodni nam sie zejdzie z nimi,wczoraj wkońcu przyjechała wanna wiec bedzie mozna pomału zakonczyć łazienkę na dole,w salonie i kuchni wszedobylski pył tym razem drewniany,niebawem jade aby zaczac sprzatanie przed imprezka...bo jakos sie tak złożyło ze siedzimy ze znajomymi w domu..a konkretnie u nas na budowie :D więc trzeba to ogarnąc jakoś,jeszcze niemieszkamy to juz druga impreza w przeciagu tygodnia :o jak tak dalej pójdzie... ...
  3. Rozważny c-33

    Kilka fotek z prawie skonczonej kuchni....
    Aby zobaczyc w powiekszeniu kliknij na zdjęcie..

    ...
  4. Rozważny c-33

    Nasze wczorajsze zmagania działo się dużo i efekty juz widoczne,z budowy wrocilismy dzisiaj o 00.30 :o padalismy na twarz zamiast w niedziele odpoczywać narobilismy sie okropnie,dzisiaj mają się montowac blaty az się niemoge doczekac,zawiesimy okap,zamontujemy indukcje i zlew ciekawa jestem efektu :D
    ...
  5. Rozważny c-33

    Padam na twarz... :-? dzisiaj sprzatałam na budowie dzizys ile tego pyłu i kurzu jest :cry: podłoge zmyłam 6 tysiecy razy i ciągle maziaje jutro biore dwie flaszki octu i bede zmywać ten budowlany brud :D jutro tez ostatnie szlifowanie zabudowy z oswietleniem w kuchni malowanie i wnosimy meble kuchenne ustawiany szafki montujemy sprzet bo w poniedziałek przychodzi stolarz dopasowac blaty potem znowu sprzatanie i zworzenie rzeczy na budowe i przygotowania do imprezy :D niemam pojecia kiedy ...
Strona 11 z 36