dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dziennik budowy Rozwa?ny C 33

  1. Rozważny c-33

    Trochę mydła i powidła :wink: :o :D czyli roboty ziemne.....

    ...
  2. Rozważny c-33

    28 000 wejść .....no miło bardzo...mam tylko nadzieje ze moich wejsc niebyło 27999 :o :wink:
  3. Rozważny c-33

    Zakładanie kostki planowalismy na przyszły rok ewentualnie jesien tego roku...ale tak jakos wychodzi u nas ze co pomyslimy to realizujemy...a ze ekipa ktorą wybraliśmy miala 10 dni wolnego miedzy robotami to weszła do nas juz dzisiaj .... na początek beda kłaść kostkę pod przyszłą wiate na drewno ....kostka zwykła grafitowa....w poniedziałek przyjedzie kostką semelrocka naturo wersja 3 kolor:D czyli jasno szara,antracyt i jura...pojecia zielonego jeszcze niemamy jakie wzory ułozyc ...
  4. Rozważny c-33

    Ogrodzenie nadal nieskonczone brakuje lampek na słupach i maluje je jak niepada deszcz....ogólny brak czasu:D umywalka nadal w kartonie :-? :evil: :o i niemam siły juz sie wykłucac o nią mam to w duszy :evil: ...zaczeło się stawiac zadaszenie tarasu.....dzisiaj ma przyjechac facet od polbruków zobaczymy ile wyceni :o kostka prawdopodobie bedzie semelrocka naturo lub pastella załatwiać bedę raczej sama i wstepnie mam juz firme ktora za fajne pieniadze mi to sprzeda...transport bedzie ...
  5. Rozwa?ny c-33

    Obiecałam sie poprawić i nie wyszło :-? :oops: normalnie niema czasu na nic....
    z nowości to mamy OGRODZENIE !!! i wkoncu skonczone szafki w łazience górnej,plisy w oknach dachowych w garderobie i łazience
    .....ze starych spraw umywalka do dolnej łazienki nadal stoi w garażu a nie wisi w miejscu przeznaczenia :evil: :o ...musze chyba drogą oficjalna jakies pismo,pod groźba więzienia albo cięzkich robót do małza mego napisać aby łaskawie znalazł dłuższą chwile ...
Strona 2 z 36