dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dziennik budowy Rozwa?ny C 33

  1. Rozważny c-33

    Normalnie wczoraj minął miesiąc jak nic niepisałam :o wstyd mi .....:-? :oops:
    W wielkim skrócie mieszka się super tylko baaaaaaaaaardzo intensywnie :o :roll: niemam czasu zeby się tym mieszkaniem nacieszyc do woli....ciągle pełna chata :D :o ....
    Ogólne lenistwo trwa nadal :D a więc drzwi do szafy nadal brak :o szafkiw łazience górnej nadal niedokońca zrobione dzis jade po uchwyty do zobala wiec mysle ze w weekend małża pomęczę zeby skonczył je.....umywalka ...
  2. Rozważny c-33

    W domu niedziało się za wiele...... od srody do wczoraj niebyło nas.....byliśmy w Krakowie na szkoleniu z kominków gazowych Bodart & Gonay,Sparke i Kal fire i powiem tak NIEMA JAK W DOMU !!!! :D
    Wyjatkow z wyjazdu nieprzywiezlismy nic do wystroju domu :o aż sami się dziwiliśmy :-? ale niebyło co kupić :o pozatym byliśmy autem osobowym i nieza dużo by sie zmieściło
    Od jutra zamierzam molestowac męża o zrobienie wkońcu zabudowy do umywalki i skonczeniu mebli w ...
  3. Rozważny c-33

    Dzisiaj mamy dwutygodnice mieszkania... :o :D :wink: mieszka się super niezdecydowanych na własne M typu domek zachęcam ogromnie :D zapierdziel mamy dziś straszny jutro masza latorośl ma pierwszą komunię i postanowilismy urządzic impreze w domu....niewiem gdzie mam wsadzić ręce nogi i wogóle wszystko :-? drugi raz chyba bym sie na to niepisała.... :-?
    Wczoraj przyszedł nasz nowy expres cisnieniowy Liebherr Nivona 720 i narazie uczymy sie go,tz..spieniać mleko a nie siebie ...
  4. Rozważny c-33

    Mieszkamy juz ponad tydzien :D i ciagle układam, sprzatam :o i potem znowu układam....jessoo ile tego jest .............zdecydowanie bardziej wole się pakowac niż rozpakowywac :o
    W piątek odbyła sie parapetówa :D pogoda dopisała goście niezawiedli :wink: i chyba wszyscy zadowoleni...nam zebrało się sporo achów i ochów(oby szczerych :wink: )
    Psu się pomału polepsza :D znaczy sie przyzwyczaja się....najszybciej zaklimatyzowałyśmy się obie z córką :D mąż juz ...
  5. Rozważny c-33

    Mieszka się coraz lepiej człowiek sie przyzwyczaja wyrabia nowe nawyki w nowym otoczeniu....mąż mój mówi ze jak wstaje to jakoś taki mało zorganizowany jest w starym domu miał te czynnosci opanowane do perfekcji..a tu jakos mu inaczej niemoże odnaleźć swojego miejsca....
    Pies nasz nadal obrażony ze go zostawiamy zamknietego w domu ale narazie tak musi być niema rady płot kompletnie nieszczelny :D wiec potem niewiedziałabym gdzie go szukac :D Pralka spisuje sie na medal jestem ...
Strona 3 z 36