dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

iwett27

  1. Mały dworek I&M&O

    22 lipiec 2009...

    Oj nie było mnie dłuuuuugooooo....jakby to powiedziec miałam DEPRESJE BUDOWLANĄ :((((
    Przez jakis czas wszystko szło przysłowiowo pod wiatr, pod górke i biednemu zawsze wiatr w oczy itd itp...ale nie bede o tym pisac bo po co chociaz moze kiedys bedę się z tych depresji smiała ale teraz chce o tym zapomniec :)

    Inwestor tez bezdepresyjny nie był tylko, u nas było tak, że ta depresja sie wymienialiśmy jak ja miałam on wszystko widział ...
  2. Mały dworek I&M&O

    20 maja 2009:)
    Jeszcze troche i wrzucę tutaj adres do korespondencji!:):)
    Zacznijmy od kuchni...termin trochę przesuwany ale nie z winy wykonawcy tylko z naszej...zagapiliśmy sie (jak ten czas leci!!) i okazało sie, ze kuchnia wchodzi lada dzień a my jeszcze za murzynami jesli chodzi o jej wyglad! W ruch poszedł sufit podwieszany zeby zamocowac halogenki, gładzie na ściany no i podłoga! Jak dla mnie bomba! Inwestor nadal kręci nosem ale jak to facet nie zna sie na rzeczy:):):) ...
  3. Ma?y dworek I&M&O

    Obiecane zdjęcia z realizacji:)
    Skończona dolna łazienka jeszcze bez ceramiki



    Górna łazienka widok na sciane z umywalką i lustrem

    ...
  4. Ma?y dworek I&M&O

    29 kwietnia 2009
    W skrócie bo mam malo czasu....czekam na wyniki YCD :)
    Mamy drzwi zewnetrzne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Piekne!!!!!!!!!!!!!! Robi się górna łazienka - też piekna...duża zasługa Rafała:) Rafał to Pan od kafelek/kafelków:) Bocian kładzie gładzie:) Przyjechała ceramika do łazienki-czeka na montaż. Brakuje kaloryferów do łazienek...czas oczekiwania 8 tyg - propozycja z jednego ze sklepów internetowych:):) No nic trzeba szukac dalej. Podpisana umowa ...
  5. Mały dworek I&M&O

    23 kwietnia 2009

    Etap wykończeniówki zaczyna nabierać tempa przynajmnij w strefie zakupowej:)
    Zakupione i przywiezione są płytki do łazienki na poddaszu:):):) Firma Polcolorit seria "Futura" kolor graffit i Grigio




    Wstepny projekt łazienki: ...
Strona 1 z 10