dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

iwett27

  1. Mały dworek I&M&O

    Jutro mija rok od podpisania aktu notarialnego naszej działeczki:) Dzisiaj punktualnie o godz. 7.00 weszła ekipa stawiac mury:) Wczoraj dokupiliśmy pape i klej do izolacji fundamentów: swoja droga musze zapytac co to za papa i co to za klej:) Najlepssze było jak kazali nam kupic pare litrów płynu do mycia naczyń Ludwik:) To samo było przy fundamentach( podobno lepiej wiąże zaprawe murarska):) Pozniej przejade sie na działeczke zrobic fotki juz rosnących murów:) Ale sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!!!! ...
  2. Mały dworek I&M&O

    No to sie dzisiaj wk....wiłam! Mury miałay byc stawiane 7-ego kwietnia, wczoraj zwiezli nam pierwsza partie cegiel, wczoraj tez dzwoniłam do naszego kieownika potwierdzic termin wszystko bylo ok. Dzisiaj dowiezli cement i pełna cegłe i po godzinie dzwoni mi kierownik ze murarze wejda dopiero za tydzien!!!!!!!!!! No zesz....i teraz tak wszystko na wylocie pal licho cegly bo na paletacj i ofoliowane wiec mysle ze nikt nie wywiezie ale cement....pojechałysmy z mama poprzykrywałysmy czym sie ...
  3. Mały dworek I&M&O

    Oczywiscie ekpia budujaca jak weszła na plac budowy i zobaczyła nasze wykopki to sie chłopaki za głowe złapali:) Poprawki były ale i tak swój udzial w budowie domu mielismy!:)
    A to juz zalane rowy i bloczki:)


    a tu juz prawie mury ;):):)

    ...
  4. Mały dworek I&M&O

    cos mi nie wyszlo...no nic poczytam poducze sie i zaczne jeszcze raz:)

    no! teraz widac:)
    A tak wyglada działeczka wykoszona:):)


    a tak kopalismy fundamenty....obie babcie wzieły sie za robote:)

  5. Mały dworek I&M&O

    Jak to w zwyczaju bywa zaczne od początku....
    ...działkę upatrzyłam sobie juz parę lat temu jak jeszcze nikt nie wiedział ze działki tam powstaną...chodzilismy do lasu na grzybki i jedno miejsce bylo moim ulubionym. Wtedy stawałam sobie pod drzewem i myslałam "kiedys postawie tutaj dom" W zeszłym roku znalazłam ogłoszenie o sprzedazy działek w m. Miękowo, zadzwonilam umówiłam sie z pośrednikiem, pojechałam i oniemiałam....w "moim"lesie na "moim" ...
Strona 10 z 10