dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

iwett27

  1. Mały dworek I&M&O

    14 kwietnia 2009
    Dzień moich urodzinek i trzy lata jak jestesmy włascicielami działeczki:)
    W telegraficznym skrócie bo czasu brak:
    1.robi sie mała łazienka na dole
    2. do górnej nadal brak koncepcji i pomysłu na glazure
    3. Bocian zobowiązał się zakończyc swoja "robote" do konca kwietnia:)

    Zdjecia łazienki;


    ...
  2. Mały dworek I&M&O

    No i raczej Zirconio nie bedzie królowało w naszej łazience....cenowo nas rozwalili...mialo byc mniej a wyszlo drozej niz w pierwszej wersji z szarymi płytkami z czerwona wanną:) Czyli co...zaczynamy od nowa szukac...ale najgorsze jest to,że Pan glazurnik umówiony jest na po swietach czyli za tydzien:) No ale stwierdziliśmy, że zaczniemy od dolenj łazienki która miała byc robiona na szarym końcu...ale dzięki kochanej mamie Ali łazienka ruszy pełna para juz w czwartek:) Dzisiaj kupiliśmy ...
  3. Mały dworek I&M&O

    2 kwietnia 2009
    Czytam tak sobie czasami od dechy do dechy ten nasz dziennik i stwierdzam, ze prawda jest iz kobieta zmienna jest:)ale dziwnie o zabrzmiało:) Kuchnia zupełnie inna od tej pokazanej pare postów wyzej tzn układ mniej wiecej taki sam ale kolor inny:) Inne płytki do górnej łazienki...gres do salonu zostaje wybrany kolor GRYS Arkesia Paradyża:):) Podejrzewam ze na samym koncu dziennik bedzie zupełnie odbiegał od opisów poczatkowych...chociażby zmieni sie wystrój ...
  4. Mały dworek I&M&O

    proszę wszystkich odwiedzających nasz domek do wpisywania komentarzy w stopce "komentarze":)
    Juztynko my z Gerdy zrezygnowalismy bo naczytałam sie opinii na forum na temat tej firmy, niestety opinie byly negatywne w wiekszosci. nasze drzwi beda sosnowe, z dobrymi zamkami i mysle, że wystarcza:) W koncu od czego mamy alarm który zalancza sie co 10 minut:):):)
  5. Mały dworek I&M&O

    :):) Spoko spoko ja tak łatwo nie płace:):) W zeszłym miesiacu problem byl identyczny, niby został naprawiony ale okazuje sie ze wszystko wrócilo do stanu awaryjnego. zadzwonilam do serwisu i czekam az przyjada naprawc to co wydawało im sie, że naprawili:) Szkoda mi tylko sąsiadów, bo juz chyba znienawidzili nas potej nocy:):) Co do wyłaczenia to wiesz ja moze i jestem blondynka ale wierz mi pojechałąm tam o 23.40 własnie po to zeby go wyłaczyc:) Niestety nie udało sie :) Alarm włanczał ...
Strona 2 z 10