dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

iwett27

  1. Mały dworek I&M&O

    Godz 22.40
    Własnie wróciłam z budowy....wrrrr Solid jezdzi co 15 minut bo włancza sie alarm bez zadnej przyczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!! szlag by trafił te nowoczesne technologie!!!!!!!! Kiedys byly psy przy budzie i ...no własnie one tez szczekały bez przyczyny:):) Eh.....niech juz sie ta budowa skonczy!:)
  2. Ma?y dworek I&M&O

    18 marca 2009
    Kasa topnieje....jak ten snieg co ostatnio spadł rano a po poludniu juz go nie bylo:)
    jestesmy po podpisaniu umowy na kuchnie a dzisiaj Pani kasia wysłaął mi propozycje płytek podłogowych do kuchni i ....zdębialam....bo zauwazylam ze przejście pomiedzy stołem a lodówka jest strasznie wąskie!!!!!!!!!!! A to dlatego ze zrezygnowaliśmy z lodówki do zabudowy i zdecydowaliśmy się na side by side:) Alarm na całej lini! Pani kasia juz tworzy nowa propozycje stolu ...
  3. Mały dworek I&M&O

    :) Faktycznie rzutów domku nie ma bo w rzeczywistości nie wiele zostało z projektu. Duzo zmian mamy jesli chodzi o wnetrze domku. Domek to "Mały dworek" firmy Archeton. Zapraszam do komentarzy. Odnośnik pod spodem:)
  4. Mały dworek I&M&O

    10 marca 2009
    Myślałam, że etap wykończeniowy bedzie bardziej mnie cieszył niz w chwili obecnej...mówią o kryzysie we wszystkich mediach ale jakos fachowcy na kryzys nie narzekają...jesteśmy po rozmowie z Panem płytkarzem badz glazurnikiem jak kto woli:) Po obliczeniach metrów glazury i gresu potrzebnych w domu wyszło ok 150m2, cena robocizny za m2 60zl :( Czyli krótko mówiąc 10 koła sie nalezy czy sie stoi i czy sie lezy:) Pan powiedział tez ze jest bardzo dokładny ( z ...
  5. Mały dworek I&M&O

    ......no i zaczeły sie schody....w dosłownym tego słowa znaczeniu:) Wspominałam wcześniej o stolarzu ...znajomy, byłam ostatnio ogladnac jego wypociny i pokazał mi zdjecie schodów które u nas widzi:) Trochę szczenka mi opadła bo az tak prostych i prymitywnych schodów nie przewidziałam jako główną ozdobe salonu...ceny tez nie przewidzialam...9000zl!!!!!!!!!!!!!!!! Schody bukowe najprostsze jakie świat widział!!!! Zrezygnowaliśmy. Znalazłam w gazecie firmę MERA napisałam, dzisiaj ...
Strona 3 z 10