dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

iwett27

  1. Mały dworek I&M&O

    2 marca (marzec) 2009r
    Wczoraj jeden z kolegów forumowych pochwalił moj dziennik...hmmm mam nadzieję, że sie nie naśmiewał z niego bo jak tak to kicha...zamkne sie w sobie i nic nie napisze:):)
    Tynki schna..wolno bo pogoda nie sprzyja a nasze "domowe" zwierze dogrzewa kiepsko. Na dole najlepiej schnie komin z widomych wzgledów:)
    Od kilku dni bocian dolatuje popołudniami i robi nam poddasze. Mocowane są płyty GK, druga warstwa waty i folia. Załatwiona mamy ...
  2. Mały dworek I&M&O

    Domek w pełnej krasie:)

    kominek


    widok na wejscie

    obrobione okno:)

    widok z góry

    pokój Olka
    ...
  3. Mały dworek I&M&O

    23 luty 2009
    Teraz sie zacznie jazda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):)
    Tynki skonczone, dzisiaj jade sie rozliczyc:) Zapowiedzialam ze nie dam ani grosza póki podłogi nie bedą lśniły:) Tynki wygladaja bardzo ładnie ale podłoga po robocie kiepsko wrrrrrr:) Bocian wrócił:) Od czwartkuzaczyna układanie płyt GK na poddaszu i miejscami na dole, szpachel na wszystkich scianach zeby bylo gładziutko:) My w tym czasie załatwiamy gaz, kuchnie, schody
    Zaczynamy poszukiwania ...
  4. Mały dworek I&M&O

    16 luty 2009
    mamy juz piekne wylewki! Ekipa spisała sie na medal! Teraz chodzi sie jak po autostradzie:):):0 Wszedzie równiutko:) na górze robia sie tynki, jutro Panowie schodzą na dół robic sufity i ściany:):) mam nadzieje, że wyjda równie łądnie jak podłogi:) Pod koniec tygodnia planujemy zgarnac ostatnią (niestety) transze pieniążków! Zacznie sie bieganie po sklepach!!!! Na srode postaram sie umówic z Panem od kominków z firmy BUGER, wiec jesli macie lub mieliscie kontakt ...
  5. Mały dworek I&M&O

    Nie wiem co jest grane ale jakis wirus chyba zabrał mi zdjęcia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wkleje jeszcze raz!
Strona 4 z 10