dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

iwett27

  1. Mały dworek I&M&O

    Pomyslalam, ze skoro mam teraz czas pokaże co wpadło mi w oko przeglądając fora i stronki internetowe. Buc moze niektóre z tych inspiracji wykorzystamy w naszym domku:)

    Taką garderobe biore pod uwage:)




    łazienka...



    wanna... ...
  2. Mały dworek I&M&O

    15.06.2008
    Druga połowa domu juz stoi:) Na dzień dzisiejszy mamy parter i pieterko z tą róznica ze na pieterku jeszcze nie ma scianek działowych, ponieważ Pan kierownik nasz drogi uswiadomił nas, że ścianki stawia sie dopiero po położeniu więzby dachowej:) Bo niby gdzie Pan ciesla miałby poukładac sobie drewno??:):):) Tak wiec mamy sciany zewnetrzne i w połowie dwa kominy. Reszta kominów powstanie równiez po więżbie:) Kolejność musi byc! Jak w wojsku:) Co do więzby to ...
  3. Mały dworek I&M&O

    4.06.2008
    Dzisiaj przed siódma rano zaczęli stawiac scianki poddasza:) Oczywiscie nie obyło sie bez problemów bo jak sie okazało zabrakło piachu, nie było cegieł do budowy komina ( nie powiedziano nam ze mamy dostarczyc). Teoretycznie do wczoraj bylismy uswiadomieni ze wszystko co potrzebne jest na budowie ale dzisiaj jak weszli Panowie budowlańcy okazało sie ze duuzo brakuje i tak jak mielismy wszystko co do złotówki podliczone nietsety musielismy wyrzucic jeszcze 200zł na piach ...
  4. Mały dworek I&M&O

    Oj daaaawno nie pisalam ale duzo sie działo w naszym zyciu prywatnym i niestety dzienniczek zszedł na dalszy plan:(
    Szybciutko nadrobie zaległości....oczywiscie najpierw wrzucam zaległe fotki domku z pieknym stropem:)

    Widok na wiatrolap i wejście głowne do domku, po lewej fragment kuchni:



    wejscie do kuchni

    ...
  5. Mały dworek I&M&O

    26 maja 2008

    Oj dawno nie było wpisów w dzienniku, bo niestety padła bateria w aparacie a ładowarka jezdzi z inwestorem po Polsce:)
    A działo sie sporo.......:)
    W skrócie telegraficznym opisze co juz jest a zdjecia dodam w sobote....mamy juz strop:) zalany:) dzisiaj tata moj pojechal go podlać:) Przed domem stoja dwa piekne filary a nad nimi cos na kształt sufitu, szczerze mówiac sama nie wiem jak to bedzie wygladac bo rozmawialismy z kierownikiem budowy na ...
Strona 8 z 10