dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

iwett27

  1. Mały dworek I&M&O

    18 kwietnia....mamy juz sufity w domu!!!!!!!!!!!!!!!!:):):) Ale było moje zaskoczenie jak podjechałam na działeczke zobaczyc i udokumentowac robote dnia dzisiejszego, wchodzę do domu a tam sufit w salonie w kuchni na holu...wszędzie!!!!! Bosko, juz na głowe kapac nam nie bedzie:):):) Ciasno sie zrobiło bo w domu wyrósł las:) Ale i tak jest pięknie......Wysokość scian 2,60 na takie sie zdecydowaliśmy chociaz była opcja 3m ale w końcu to mały dworek i trzeba zachowac proporcje:) Od ...
  2. Mały dworek I&M&O

    Towaru z działki nikt sobie nie przywłaszczył na szczescie:) Dzisiaj cały dzień padało a nasi panowie budowali i budowali:) Teraz juz mozna chodzic po salonie...mozna wejsc do kuchni zrobic kawke w wyobrazni....i pieknymi schodami wejsc na góre....tez w wyobrazni:) Wracajac do rzeczywistosci i kolejnej bezmyslności w sumie sama nie wiem kogo: przywieziono prety zbrojeniowe...rzucono je prawie na droge i leżą:) Oby komus nie przyszło do głowy zatargac ich na złomowisko po pare złotych:) ...
  3. Mały dworek I&M&O

    Szlag by tarifł ta pogode, ciagle pada i pada i człowiek w spokoju po własnym domu pochodzic nie moze:):) Kilka zdjec z wczoraj:

    Kawałek salonu, wc i drzwi wejściowe



    kominek w salonie:)



    Kotłownia i część kuchni

    ...
  4. Mały dworek I&M&O

    Obiecane zdjęcia:)

    widok na południową ściane w salonie i oczywiście piekny widoczek za oknem:)



    a to juz widok z holu na salon i wyjście na taras, no i oczywiście nasz kominek:)



    widok z kuchni na salon i hol

    ...
  5. Mały dworek I&M&O

    Kolejny dzień robót:) Panowie budowlańcy wystartowali o 6.45 rano! Dzisiaj ciąg dalszy murowania:) Niestety zmienia sie tempo robót bo juz Panowie nie koncza tak jak zapowiadali pod koniec tygodnia...strop zalewac beda dopiero w srode:) No coz tak to bywa i powiedzenie "mierzmy siły na zamiary" sie sprawdza:)
    Jednak nie ma tego złego bo przynajmniej zmobilizowali nas do szybszych akcji zakupowych:) Wczoraj Inwestor poznym wieczorem jechał po formy kolumn(tekturowe-dzisiaj ...
Strona 9 z 10