dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

justka9

  1. RAMZES Justyny i ?ukasza - dziennik budowy

    święta święta i po świętach. Fajnie było trochę odpocząć, ale z drugiej strony jak jest wolne to budowa nie idzie do góry...przez ostatni tydzień znów wiele się zmieniło.
    Oto efekty ostatniego tygodnia:







  2. RAMZES Justyny i ?ukasza - dziennik budowy

    I TERAZ MURY PNĄ SIĘ DO GÓRY!!!!!!
    Bardzo szybko to wszystko idzie i z dnia na dzień coraz ładniej wygląda.
    Do świąt powinny być nadproża, więc idziemy ja burza!
    Podłączyli nam także wodę, więc na śmigus-dyngus będzie jak znalazł.

    A to zdjęcia z ubiegłego tygodnia i te najbardziej aktualne. Oczywiście też dałam się sfotografować jak wystaję przez okno:-) dobrze, że jeszcze tych nie trzeba myć na święta.

    ...
  3. RAMZES Justyny i ?ukasza - dziennik budowy

    Dziś znowu wielki i ważny dzień! W czwartek był hydraulik i podłączył kanalizację. Oczywiście nie obyło się bez poprawek, bo dwa wyjścia zrobili w przedpokoju :-)
    A oto dzisiejsze efekty pracy:

    Tak było o godz. 7:50


    Później zebrała się ekipa:


    Następnie przyjechała grucha
    ...
  4. RAMZES Justyny i Łukasza - dziennik budowy

    Witam po śnie zimowym. Mam nadzieje, że ta pora roku jak najszybciej się skończy.
    Wszystko już czeka: ekipa do budowania, Ytongi, kasa z kredytu tylko ten mróz i śnieg trzymają.
    17.01 podpisaliśmy umowę kredytową. Na 24 lata uff. strasznie to brzmi, ale jakoś to do mnie nie dociera, tak odległy czas.
    Przez zimę zorganizowaliśmy większość spraw związanych z budową, więc jak tylko śnieg stopnieje to ruszamy z kopyta. Z tego nadmiaru wolnego czasu zapisałam ...
  5. RAMZES Justyny i Łukasza - dziennik budowy

    Cytat Napisał Kasik1984
    Witam serdecznie,

    Nazywam się Kasia. Z moim przyszłym mężem zaczynamy budowę domku Kastor.
    Na samym początku padło na Ramzesa ale za duży Nam się widział i tak oto znaleźliśmy Kastorka. Prawie identyczny na zewnątrz oraz w środku, tylko troszkę mniejszy.
    Zakochałam się w Nim od pierwszego wejrzenia:).
    Jutro wchodzi Nam geodeta i czekam z niecierpliowścią na ciąg dalszy.
    Wasze poczynania ślędzę od początku i nagle nie ma żadnych
    ...
Strona 1 z 5