dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

justka9

  1. RAMZES Justyny i Łukasza - dziennik budowy

    Dawno mnie tu nie było, ale w sumie z papierami niewiele się zmieniło. Cały czas na coś czekamy. Nie wiem czy plany związane ze stanem 0 przed zimą będą zrealizowane. Nadal mam nadzieje:-)
    Ale nie ma tego złego...inne prace idą w dobrym tempie. Przez wakacje zrobiliśmy ogrodzenie (sami!), przygotowaliśmy boki i zasadziliśmy drzewka z jednej strony. W przyszłym tygodniu będziemy sadzić drzewka z tyłu i z drugiego boku. Zasialiśmy też trawkę między płotem a iglakami. ...
  2. RAMZES Justyny i Łukasza - dziennik budowy

    Dzisiaj był bardzo pracowity dzień. Skosiliśmy w końcu trawę, bo była już po kolana, dokończyliśmy równanie boczków pod ogrodzenie no i kupiliśmy siatkę. Także w przyszłym tygodniu można stawiać ogrodzenie. Dostaliśmy także stemple, które przydadzą się później, ale ważne że już są.
    Fajne takie popołudniowe zmęczenie po ciężkiej pracy. Nie muszę już chodzić na aerobik :-)

    A oto efekty dzisiejszego dnia:
    ...
  3. RAMZES Justyny i Łukasza - dziennik budowy

    Dzisiaj mieliśmy bardzo pracowity dzień. Rozprowadzaliśmy ziemię. Pas szerokości ok 3 m. Na razie jest tego z 10 m, a trzeba całą działkę podsypać dookoła, żeby można było postawić płot i zasadzić jakieś iglaczki.
    Czyli teraz mamy zajęcie na co najmniej tydzień, to dobrze, troche ruchu nie zaszkodzi.:-)

    Inwestor spaceruje po działeczce


    W trakcie pracy, ja oczywiście też pomagała, ale ...
  4. RAMZES Justyny i Łukasza - dziennik budowy

    Dawno się nie odzywałam, bo też nic się nie dzieje. Dokumentacja podziałowa jest w gminie i mam nadzieję, że szybko to załatwią, bo już denerwuje mnie to czekanie. Znalazłam też notariusza. Jakaś młoda pani, która zażyczyła sobie 1600 zł za umowę kupna-przedaży. To bardzo dobra cane, bo obdzwoniłam chyba z dziesięciu i niektórzy nawet 2600 sobie zawołali.
    Siatka do ogrodzenia miała być w tym tygodniu, ale kolega, który nam to robi ma gdzieś poszukać tańsze słupki. ...
  5. RAMZES Justyny i Łukasza - dziennik budowy

    Dawno się nie odzywałam, bo też nic się nie dzieje. Dokumentacja podziałowa jest w gminie i mam nadzieję, że szybko to załatwią, bo już denerwuje mnie to czekanie. Znalazłam też notariusza. Jakaś młoda pani, która zażyczyła sobie 1600 zł za umowę kupna-przedaży. To bardzo dobra cane, bo obdzwoniłam chyba z dziesięciu i niektórzy nawet 2600 sobie zawołali.
    Siatka do ogrodzenia miała być w tym tygodniu, ale kolega, który nam to robi ma gdzieś poszukać tańsze słupki. ...
Strona 3 z 5