dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

niciacia

  1. Zaczynam wydawać pieniądze, a właściwie już wydałem parę zł.

    Może niezbyt szybko, ale strona znów została zaktualizowana. Dodałem nawet kilka skanów zdjęć.

    Dodam tylko, odpowiadając na uwagi w księdze gości, że budowa jest koło Torunia, dom ma 155 p.u. Jest jednopiętrowy (czytaj parterowy) i ma lekki strop (a właściwie będzie dopiero miał)

    Zapraszam
  2. Zaczynam wydawać pieniądze, a właściwie już wydałem parę zł.

    Nareszcie uporałem się ze wszystkimi kłopotami najróżniejszej maści i znalazłem chwilę, aby uzupełnić moją stronę. Są na niej umieszczone wszystkie koszty, jakie do dnia dzisiejszego poniosłem. Murarze przyjechali na budowę, mają dzisiaj zalać chudziaka i położyć izolacją. Jeśli deszcz nie spadnie to pewnie im sie uda.
    Zapraszam osoby zainteresowane do zapoznania się z cenami, któe obowiązują na moim terenie.
  3. Zaczynam wydawać pieniądze, a właściwie już wydałem parę zł.

    Strona została zaktualizowana, jest na niej również księga gości - gdyby ktoś zechciał dołożyć swoje uwagi.
    Jeśli już dopisuję post to powiem wam, że albo mam pecha, albo nie umię rozmawiać z wykonawcami (w to drugie nie wierzę) - znów mam kłopot z wykonawcą - może ktoś zna wolną ekipę z Toruniu (okolice), która ma czas, referencje i postawi mi do końca maja mury domu (od zera, bez stropów, 147 użytkowej) ? Prosżę o info.
  4. Zaczynam wydawać pieniądze, a właściwie już wydałem parę zł.

  5. Zaczynam wydawa? pieni?dze, a w?a?ciwie ju? wyda?em par? z?.

Strona 1 z 2