dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

marekmarian

  1. droga i mostek

    Witam najwytrwalszych

    Na jesień - do zdecydowania i 'obczajenia' oraz do wykonania (tadam ):

    1. wyciecie kilku brzózek
    na poboczu rowu przy glównej drodze asfaltowej
    - zostawiać korzenie wyrżnąwszy drzewka np 30 cm poniżej gleby? boje się potencjalnych odrostów ponownych w środku drogi . Brzozy maja tak z 10-15 metrów. Być może zalewa się takie korzenie czymś by dogniły z czasem? Chcę uniknąć wydzierania i okopywania - minimalizowanie kosztów ...
  2. {przed} dziennik adaptacji :)



    tym razem już bez mnożenia w wątkach, dla wiernych czytelniczek i czytelników - tutaj.

    M.
  3. {przed} dziennik adaptacji :)

  4. {przed} dziennik adaptacji :)

    bedzie off topic.
    Przyjechalem na kilka tygodni na przednóże biesow, jakby w nogach ich kołdry... Ale nie to jest wazne. To dom znajomego. Duzy, Znajomego nie ma wiec jakby mój swiat się nie zmienił zupełnie... a jednak.......

    Pracując sobie na samej górze domku oworzylem stronke z melodyjnością ktora kiedys bardzo bardzo lubilem sluchac nocami. i wiem, że nadal lubie (http://tychomusic.com/) I wam w takiej odległej od świata cichej ludzkiej nocy polecam...
    Znajomy ...
  5. {przed} dziennik adaptacji :)

    Update obrazków.
    Słuszna uwaga, jeśli oczekuję Waszych uwag, powinno to być lepiej przygotowane. Ufam że jest nieco lepiej.
    Poprawione i jednolicie zestawione wersje poprzednie + dopracowania. Odpadła jedna wersja (nr5)

    Obrazki prowadzą do pełnych prezentacji W prezentacji renderki są w tej samej kolejności pokazania budynku

    1. Kostki Dwie: Długa (Poprzeczna) + Krótka (Długa to kostka na całą szerokość budynku)

    ...
Strona 1 z 10