dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Agnicha1704

  1. Dziennik Agnichy1704

    05.11.2002 -

    No nareszcie!!!! przyjechało drewno - śliczniutkie, różowiótkie. oczami wyobraźni już widze je zamontowane na dachu. W czwartek ma wkroczyc ekipa. HURA!!!! - bedzie dach tej zimy.
    Moze to nareszcie koniec złej passy :smile:
  2. Dziennik Agnichy1704

    Październik 2002

    No i nadeszła ta długo oczekiwana chwila – czas ruszyć z budową w następny etap. Zakasałam rękawy i zadzwoniłam do naszych murarzy....”Abonent czasowo wyłączony” oto co usłyszałam. Cóż chcąc nie-chcąc wsiadłam w pokaszlującego maluszka i puściłam się czarną drogą zalaną rzęsistym deszczem w stronę siedziby tychże murarzy. Umówiłam termin rozpoczęcia murowania kominów od stropu aż po niebo :smile:
    W odpowiednim ...
  3. Dziennik Agnichy1704

    Ojojoj - dzisiaj jest tak strasznie gorąco, że chyba pojadę na działkę ....... wziąść prysznic!!!! A tak!!! A co!!!
    Wczoraj podłączono nam wodę i założono licznik - więc już mogę :grin:
  4. Dziennik Agnichy1704

    Po przeglądnięciu strony ArtMedia stwierdziłam, że moja kronika budowy nie dość, że jest w rozsypce, to w dodatku zdjęcia są bez opisów. Postanowiłam to naprawić. Za godzinę powinna być gotowa moja uaktualniona strona. Nie podaję tu adresu ponieważ wystarczy kliknąć na stronę www (wpisałam tam adres swojej strony).
    pozdrawiam :smile:
    Agnicha
  5. Dziennik Agnichy1704

    Mam prąd, mam prąd - od wczoraj mam swój licznik i prąd :smile:
    jedyne co mi może zmiejszyć radość to przewidywane rachunki :eek:
Strona 1 z 4