dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Agnicha1704

  1. Dziennik Agnichy1704

    No i mamy śliczny ganek, a właściwie schody. Ale nie spodziwałam się, że połkną aż 3 kubiki betonu :eek:
    Zapłaciłam za ganek 300 zł (po 100 PLN za stopień). Dzisiaj będą robić słupy - przewidziane są dwa (170 PLN za dwa słupy)
    Ale wejście jest piękne - dom nareszcie nabiera wyglądu. jeszcze tylko dach i można mieszkać :wink:
  2. Dziennik Agnichy1704

    No nareszcie - po wielkich bojach i rozterkach w dniu dzisiejszym z opóźnieniem trzygodzinnym dotarły na naszą działkę kominy schiedla. A jazda była wręcz karkołomna, bo własnie wokół robią jak nie drogę to kanalizację deszczową i praktycznie nie ma dojazdu do naszej działki. Nawet moim maluszkiem miałam problemy przecisnąć się pomiędzy pracującymi drogowcami, a cóz dopiero ciężarówką. Na szczęście została jeszcze jedna nienaruszona trasa.....pod wałem przeciwpowodziowym ...
  3. Dziennik Agnichy1704

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Agnicha1704 dnia 2002-04-22 14:30 ]</font>
  4. Dziennik Agnichy1704

    Pozazdrościłam Alicjance i ujawniam stronę ze zdjęciami z mojej budowy

    http://community.webshots.com/user/agnicha1704


    wprawdzie są na stronie po angielsku, ale klikając na powyższy link - powinno sie wejść bezpośrednio do strony ze zdjęciami

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Agnicha1704 dnia 2002-04-22 14:30 ]</font>
  5. Dziennik Agnichy1704

    No to kupiliśmy dach - niestety nie ten wymarzony - wyszło za drogo. Poszliśmy na kompromis i kupiliśmy dach cementowy, w kolorze który nam się podoba z lekkim połyskiem - za to tanio.
    Cóz nie można mieć wszystkiego jeśli chce się szybko zamieszkać.
    Kupiliśmy dach IBF-u w kolorze czerwieni (ta czerwień jest właściwie kolorem kasztanowym) z pełnym wypasem (dodatki, udziwnienia, rynny, itp.) za kwotę ... 13 tysięcy (tyle kosztowałaby nas dachówka podstawowa w ceramice ...
Strona 2 z 4