dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Agnicha1704

  1. Dziennik Agnichy1704

    Pobiegłam szybko do jeszcze jednej zaprzyjaźnionej hurtowni i trochę mnie pocieszyli. Powiedzieli, że mają dachówkę "Jungmeier", którą sprowadzają bezpośrednio z Niemiec i jest szansa, że wyjdzie ona tylko 10% drożej niż BRAAS. Dokonałam szybkich obliczeń (co w moim przypadku zakrawa na cud!!!). Skoro BRAASA dachówka została wyliczona na około 13tys. to ta ceramiczna może kosztować około 14500 zł. Ale byłoby super!!! Miałabym wymarzony dach za niewielką cenę. ...
  2. Dziennik Agnichy1704

    Wczoraj odebrałam wyliczenie kosztów dachówki ceramicznej Robrn na nasz dach - JEZU!!! ależ to drogie :eek: !!! Wymarzyła się nam dachówka kasztanowa (nie miało się co wymarzyć - ta akurat jest najdroższa!!!). 236m2 dachu pokrytego tą dachówka ma kosztować 20950 PLN (z upustem ok 19tys) w I klasie, a w II klasie 18 800 z upustem!!! I co teraz. Jesteśmy załamani, albo się wykosztujemy i będziemy mieć piękny dach, albo pójdziemy na kompromis, zapłacimy mniej, ale dach będzie ...
  3. Dziennik Agnichy1704

    No i mamy siatkę ogrodzeniową - ale Maciek z bratem szarpali sie cały dzień. Całe szczęście, że miałam dobrą wymówkę :grin: musiałam jechać na uniwerek i nie musiałam się tym razem męczyć.
    Ale pedantyzma mojego męża wyszedł - siatka jest idealnie zamocowana i napęta jak .... bycze jaja :lol:

    cdn... choć nie wiem kiedy :grin:
  4. Dziennik Agnichy1704

    Ach - zapomniałam dodać, że w ubiegłym roku staliśmy sie dumnymi posiadaczami kominów Schiedla.
    Spalinowy do gazu długości 6m i trzy kanały wentylacyjne tejże długości, oraz spalinowy do kominka i dwa kanały wentylacyjne długości 7m. Koszt zakupu około 3200 zł.
    Niedługo trzeba będzie je zamontować - na razie czekają na nas w hurtowni - opłacone, bo fakturę chcieliśmy odliczyć od podatku.
    Zastanawiamy sie czy montować je samodzielnie - bo montaż jest ...
  5. Dziennik Agnichy1704

    Ach - zapomniałam dodać, że w ubiegłym roku staliśmy sie dumnymi posiadaczami kominów Schiedla.
    Spalinowy do gazu długości 6m i trzy kanały wentylacyjne tejże długości, oraz spalinowy do kominka i dwa kanały wentylacyjne długości 7m. Koszt zakupu około 3200 zł.
    Niedługo trzeba będzie je zamontować - na razie czekają na nas w hurtowni - opłacone, bo fakturę chcieliśmy odliczyć od podatku.
    Zastanawiamy sie czy montować je samodzielnie - bo montaż jest ...
Strona 3 z 4