dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kodi_gdynia

  1. Dziennik Kodi'ego i nie tylko z Gdyni

    Ostatnie dni minęły mało pracowicie. Co prawda robiło się to i owo, ale bez wielkiego szału. Dzisiaj mówię do kumpla z pracy, że jeszcze jakiś czas temu to w weekend byłem skłonny dom postawić a teraz jakoś tempo mi spadło i to dość drastycznie. Może to wina braku finansów, może zwiększone obowiązki. W końcu mamy 2 koty i 1 psa, przy którym jest więcej zajęcia niż z dzieckiem a do tego Beaty nie ma w domu i większość spraw jest na mojej głowie. Całe szczęście, że ...
  2. Dziennik Kodi'ego i nie tylko z Gdyni

    U nas na budowie, należało by powiedzieć w domku - spokój i cisza pewnie przed burzą. Najpóźniej za miesiąc Beata powinna rodzić, więc będzie co robić. Nie znaczy to że teraz się nudzę, ale lekko wyhamowałem.
    Ostatnio poświęcam się pracom na zewnątrz budynku. Pogoda ładna, więc koniecznie muszę to wykorzystać. Uprzątnąłem już całą działkę, lekko wyrównałem i od razu nabrała jakiegoś wyglądu i wyrazu.
    W sobotę spotkałem się z tajemniczym gościem ...
  3. Dziennik Kodi'ego i nie tylko z Gdyni

    Pozwoliłem sobie zamieścić jeszcze 2 fotki – niby nowe a jednak z marca i kwietnia tego roku. Jedna przedstawiam schody na piętro. Kosztowało mnie to trochę zdrowia, ale ostatecznie wyszły równe i to cieszy. Drugie zdjęcie to komin wentylacyjny w łazience, obsługujący także kuchnię i wc.

    A co na budowie. Z racji braku funduszy tempo lekko spadło. Ostatnio z synem rozbieraliśmy nasze pierwsze działo /patrz foto/. Składzik, który zbudowałem w lato 2001 roku ...
  4. Dziennik Kodi'ego i nie tylko z Gdyni

    W albumie /adres w stopce/ zamieściłem kolejne zdjęcia. Jest wszystkiego po trochu. Kilka zdjęć jeszcze zrobione przed przeprowadzką oraz kilka jak już mieszkaliśmy. Na koniec widok ogólny domu na dzień dzisiejszy.
  5. Dziennik Kodi'ego i nie tylko z Gdyni

    Robiąc ocieplenie budynku znaleźliśmy coś bardzo ciekawego a zarazem zwykłego. Zanim doszło do ocieplania, wewnątrz ułożyliśmy jakiś już czas temu wełnę mineralną, która wystawała na zewnątrz poza murłatę. Dawne szkoły mówiły aby przestrzeń między murłatą a folią czy deskowaniem wymurować. Wiele osób podobnie i my nie zrobiliśmy tego. Plan był taki: wełnę zawijamy na murłatę i do tego dociskamy styropian do samej foli i dalej to już tradycyjnie. Najpierw zaczęliśmy ...
Strona 3 z 9