dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

aniucha2

  1. Libra Ani i Sebastiana

    9 lipca

    ŁAWY WYLANE!!!!
    tak,tak dziś zostały wylane ławy.strasznie sie ciesze bo juz coś widać.z wielką radościa polewałam wodą nasz beton.
    Ekipę budowlaną mamy wspaniałą.chłopaki zasuwają od ósmej do dwudziestej.mam nadzieję,że tak zostanie i na koniec stanu surowego tez wypowiem sie o nich w samych superlatywach.

    wczoraj wykonalismy z meżem chyba,ze sto telefonów po hurtowniach budowlanych.szukalismy bloczków fundamentowych i każda ...
  2. Libra Ani i Sebastiana

    3 lipiec

    Dziś było pierwsze lanie wody!!! :D czyli studnia wykopana i pompa podłączona.
    zabawy i radości było co niemiara.tym bardziej,że upał niesamowity i zabawa z wodą jak najbardziej wskazana.

    pozatym kupilismy 800 kg cementu i wywrotkę (15 ton) piachu.Jutro z rana koparka odkopuje przysypane fundamenty i chłopaki biora się osto za budowę.
    juz się nie moge doczekać jutrzejszego wieczoru by zobaczyc postęp prac :D
  3. Libra Ani i Sebastiana

    25 czerwiec

    dziś drugi dzień wiercą nam studnie.wczoraj po południu na 16 metrach mieliśmy juz bardzo mokry piach.mam nadzieję,że dzis sie dotrą do wody i skończa studnie.
    maszyna która wierci robi tyle hałasu,że ciągle na działke zagladaja ciekawscy.nie wspomne juz o wyglądzie z mężem nazwaliśmy cały ten sprzęt wehikułem.
    cały czas też czekamy na kredyt który juz powinien byc uruchomiony,ale pani z banku jakos sie nie spieszy :evil:
    niebawem ...
  4. Libra Ani i Sebastiana

    20 czerwiec
    Dzisiaj o 8 rano na naszej działeczce pojawili się:kierownik budowy,budowlaniec, geodeta no i oczywiście mój mąż czyli główny inwestor..Po dwóch godzinach został wytyczony budynek :D A niecałe trzy godziny póżniej część fundamentów została wykopana :D
    Jutro ma wejść ekipa i będzie kopać studnię
    Niby wiele nie zostało zrobione,ale cieszymy się niesamowicie.
    Teraz musimy załatwic szalunki ale prawdopodobnie je wypożyczymy.
  5. Libra Ani i Sebastiana

Strona 1 z 2