dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Monika_76

  1. Nasza "podłoga" w salonie:)

    Aby dzieci się nie nudziły jakis czas temy zaczeliśmy im zwozić zabawki na budowę. Jest juz wózek dla lalek, stolik z krzesełkiem, hulajnóg sztuk dwie i kreda.
    I takie oto cuda tą kredą powstają w naszym salonie


    Czyż nie piękne ???
    Zdecydowałam ...
  2. Pianowanie poddasza i pompa ciep?a

    13.10.2010
    Półtoramiesięczna zaległość w dzienniczku ale to wszystko spowodowane stresem związanym z ocieplaniem poddasza. Staraliśmy odstresowywać się zbierając grzybki z naszego zagajniczka, taki on niepozorny ale .... w nim cudeńka w sam raz do suszenia bądz marynowania.

    ...

    Updated 14-10-2010 at 00:09 by Monika_76

    Tagi - katalog słów kluczowych: pompa ciepła Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Historia pewnego faworyta :) C183b

    25.08.2010
    Dziś obchodzimy z mężem 9 rocznicę ślubu Maż kupił kwiatki, wsadziliśmy dziecko do auta, po drodze na frytki zajechaliśmy do KFC (nie było czasu obiadu zrobić) i ........ pojechaliśmy na budowę z aparatem aby obfotografować nasz parter z przewodami od wentylacji mechanicznej
    Dla przypomnienia będą dwa urządzenia Economic 120 do piwnicy i Economic 300 na dom ("wsio" Dospela)
    Dzien zaliczam do udanych. A oto rezultat naszej obecności ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: dospel, wentylacja mechaniczna Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. drzwi Door System

    23.08.2010
    Dzisiaj na tapecie były drzwi. Pojeżdziliśmy po pracy po okolicznych firmach i wpadły nam w oko takie odo modele. Wpadły w oko bo cena nie odstraszała
    Za drewniane drzwi około 3600 netto + montaż 400zł. Jest to wariant z zamkami zwykłymi wiec bedzie troche droższy jak weźmiemy z antywłamaniowymi.
    Cena mi się chyba podoba, na drzwi 6tyg trzeba czekać więc powinniśmy już zamówić.
    Jutro jeszcze przyjdzie wycena od "dziadka" - ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: door-system Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. łazienka .....

    19.08.2010
    Wybrałam już płytki do łazienki na dole a mąż zaakceptował wybor po obejrzeniu wizualizacji
    Wizualizacje robiłam w pro100 po raz pierwszy więc prosze nie patrzec na niedociągnięcia a wyobrazić sobie efekt końcowy.
    Płytki będą z opoczna , kolekcja flower
    szare:
    białe: ...
Strona 1 z 9