dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Monika_76

  1. Historia pewnego faworyta :) C183b

    19.08.2010
    Oj, joj, joj ........ miesiąc mnie nie było. Mimo że wakacje trwały -czas lenistwa, błogiego wypoczynku - na budowie trochę się działo.
    Nasze wylewki wyglądają już tak
    dół

    Poddasze

    Siatka już naciągnięta i teraz dopiero ...
  2. Historia pewnego faworyta :) C183b

    17.07.2010
    Tydzień można zaliczyć do pracowitych.
    Dużo się działo
    1. mąż grodził posesję. Stan obecny jest taki: teren zasłupkowany co 2,5m słupki pomalowane jakaś emulsią kauczukową. Teraz zabetonowane słupki trochę odpoczną (wiazanie betonu) i za jakiś czas zacznię się rozciąganie siatki.

    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: podlogowka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Historia pewnego faworyta :) C183b

    13.07.2010
    Od kilku dni panuje temperatura iście tropikalna. Chciało by się ponarzekać ale aż wstyd, bo ostatnio przy zimie, deszczach pragnęłam słońca a teraz jak się pojawiło to mi znowu coś nie pasuje
    W tym roku pogoda niezła albo siarczyste mrozy albo żar leje się z nieba. A może tak trochę normalności poprosilubyśmy o trochę pogody DO ŻYCIA.
    Co na budowie się dzieje ......
    Od poniedziałku mój maż z moim tatą robią ogrodzenie ...
  4. Historia pewnego faworyta :) C183b

    06.07.2010
    Dla wszystkich pytających o wysokość parteru po podniesieniu: 3.05m
    I dla takiej wysokości schody zabiegowe wyszły o stopniach: wysokość 17cm, głębokość (czyli tam gdzie stawiasz stopę): 28cm.

    Nic nie pisałam bo obecnie na budowie prace mało "widowiskowe" więc zdjęć też nie będzie. Hydraulicy kuja ściany, robią doprowadzenia.
    Układają też powoli styropian i podłogówkę. Do połowy lipca mamy miec już wylane wylewki. ...
  5. Historia pewnego faworyta :) C183b

    18.06.2010
    Jeszcze wypada się pochwalić ze w poniedziałek 14.06 zamontowano nam naszą wybraną, wyczekana bramę garażową firmy Hormann. Wygląda idealnie !!!!!!!!!!!!!
    Oto ona ...

    i z bliska


    Oraz zamontowano nam rury spustowe rynien , teraz deszcze ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: hormann Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 2 z 9