dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Monika_76

  1. Historia pewnego faworyta :) C183b

    Zgodnie z sugestią zamieszczam zdjecia projektu :) Niesety nie mam zeskanowanego projektu ze zmianami więc umieszczam ten ze storny muratora
    Link do projektu: http://projekty.muratordom.pl/projek...z&x=0&y=0&nr=1

    A teraz trochę wyobrażni i juz mamy ..... okno w kuchni na środeczku ale zwykłe o szer. 180, w przedsionku ...
  2. Historia pewnego faworyta :) C183b

    Pniemy się do góry :) Zmieniliśm rozmiary okien i tak okno nr1 ma otwór na szerokość 3565mm, okno nr2 ma szerokość 2683mm. Na tej scianie gdzie jest okno nr 2 zrezygnowaliśmy z drugiego dużego okna tarasowego które jest w projekcie, poszerzając te które zostawiliśmy.

    No cóz przód też bedzie inny, okno kuchenne zmniejszone i ma szerokość 1800mm a nie jak w projekci ...
  3. Historia pewnego faworyta :) C183b

    Piwnica się pnie do góry


    Piwnica ocieplona, zasypana, czas na zbrojenie stropu:




    Strop wylany 17.11.2009
    ...
  4. Historia pewnego faworyta :) C183b

    Wkopaliśmy się wgłąb na około 2,60 gdyż będzie piwnica


    Szalunki:


    05.10.2009 - fundamenty


    Chudziak i hydroizolacja
    ...
  5. Historia pewnego faworyta :) C183b

    Witam wszystkich budujących i tych zastanawiających się nad budową domku.
    Długo dojrzewaliśmy do tej decyzji. Gdy zrobiło się za ciasno w naszym M postanowilismy najpierw kupić wieksze mieszkanko w bloku, poźniej przez chwilę myśleliśmy o szeregowcu aż w końcu postanowiliśmy - budujemy się !!!!
    Długo trwały debaty nad wyborem tego własciwego projektu. Juz prawie byliśmy zdecydowania na M31 z muratora aż znalazłam Faworyta C183b i stwerdziłam to jest to. Prosta ...
Strona 9 z 9