dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Nasz Domek - tak po prostu

a takie tam sobie budowanie małego białego domku

  1. Nasz Domek - tak po prostu

    i przyjechała dzisiaj dachóweczka i chłopaki od dachu przyjechali i pomimo dość dramatycznych wypadków typu odpadnięcie po drodze dwóch kół w zwyżce :roll: dotarli i robili daszek :D przypuszczam że ktoś chciał ukraść koła bo śruby nienaruszone a kółka pojechały swoją drogą :o

    a oto dachóweczka :D piękna, duża i na żywo ciemniejsza :lol:



    ...
  2. Nasz Domek - tak po prostu

    z radością donoszę że zakończył sie etap "murowy" i pożegnaliśmy się z ekipą od jutra to na co czekałam z utęsknieniem :wink: :lol: domek dostanie daszek :lol:

    a zatem dzisiaj ostatnie fotki bez czapeczki :wink:

    na początek moje piękne schody to chyba najbardziej udany element domku :wink: już je widzę obłożone płytkami nooooooooooooo cudo :lol:

    ...
  3. Nasz Domek - tak po prostu

    dawno nic nie pokazywałam bo jakoś co zajechałam to ciemno :-? za to dzisiaj nadrabiam :lol:

    to żeby nie było wątpliwosci jaką pracowitą ekipę mam skoro boroczki beton muszą ciągnąć w takim wielkim wiadrze :-? :lol: :lol: :lol:



    przed moim tornadem :wink: widać początek ścianki działowej między garażem a składem opału :D

    ...
  4. Nasz Domek - tak po prostu

    na budowie jak w biznesie raz przybywa raz ubywa :wink: :D dzisiaj i przybyło i ubyło :lol:

    ubyło kawałek ściany bo się Marek zawziął i zrobił wreszcie dziurę na drzwi między garażem i spiżarnią :D wreszcie nie trzeba latać w kółko tylko można normalnie przejść :lol:

    oto efekt Jego działalności burzącej :lol: :lol: :lol:

    z garażu do spiżarni :wink:

    ...
  5. Nasz Domek - tak po prostu

    żebym znowu nie usłyszła narzekań od "wzrokowców" co to potem nie zaglądną nawet :wink: to wrzucę cosik postępów na budowie :lol:

    przodzik na gotowo od przodu :wink:





    i od środka :lol:

    ...
Strona 3 z 26