dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ramot

  1. Idylla Ramotków

  2. Idylla Ramotków

    Idzie dobrze. Panowie Jarek i Rysiek zwiększyli obroty i postępy są widoczne. Zafugowali całą dużą łazienkę i zabrali się za murowanie wanny i siedziska



    Z samego rana odbyła się narada bojowa w kwestii modyfikacji łazienki na górze. Nieco późno zmieniła nam się koncepcja i teraz trzeba przerzucać umywalkę na drugą stronę, ...
  3. Idylla Ramotków

    Zgodnie z planem, w niedzielę pobawiliśmy się trochę tynkiem Kabe, z tym że jako poligon posłużyły nam płyty styropianu. Po kilkunastu minutach paćkania, doszliśmy do radosnego wniosku, że damy radę! :) Wychodzi to naprawdę fajnie i w zasadzie jak by nie było, to wzór wychodzi ok. Po prostu wygląda na to, że nie da się tego schrzanić.
    Jak tylko glazurnicy przestaną kurzyć przy cięciu płytek, zabieramy się za ściany.
    Również w niedzielę zagruntowałem dwa ...
  4. Idylla Ramotków

    Wczoraj stawiłem się w Urzędzie Skarbowym w celu dokonania kilku korekt we wniosku o zwrot różnicy w VAT. Czas w sumie najwyższy na wypłatę, bo papiery złożyłem 30 grudnia. US obciął mi około 500 PLN, bo doszukał się kilku pozycji, które zwrotowi nie podlegają. Obiecali, że za max 2 tygodnie kaska wpłynie na konto... No, zobaczymy...

    Dzisiaj jak co tydzień dopełniłem smutnego obowiązku, zawożąc chłopakom od glazury wypłatę. Robocizna za małą łazienkę ...
  5. Idylla Ramotków

    Dziś rano spotkaliśmy się z p. Manturem z firmy Mandeo z Siemiatycz, który przyjechał dokonać pomiarów pod zabudowę kuchni. Co prawda trochę rozglądaliśmy się na rynku za innym wykonawcą, ale w końcu zdecydowaliśmy się na Mandeo, mimo że nie są najtańsi. Robili nam kilka lat temu kuchnię w mieszkaniu, z której jesteśmy bardzo zadowoleni, a poza tym chcemy mieć zabudowę w dokładnie tym samym stylu, z takimi samymi frontami, etc. Wybierając Mandeo mamy pewność, że kuchnia ...
Strona 11 z 33