dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ramot

  1. Idylla Ramotków

    Zakończyła się niniejszym runda zasadnicza budowy, czas więc podziękować autorom naszego domku.
    Zacznę od tych, dzięki którym droga przez budowę była nieco mniej kręta, a więc fachowców różnych specjalności, którzy sprawdzili się na placu boju.
    Postaram się chronologicznie :)

    Geodeta - Jacek Szpilarski, 602 673 059
    Studnia wiercona - Władysław Paluchowski, 502 286 560
    Roboty ziemne - Piotr Machaj, 798 713 829
    Ogrodzenie z siatki ...
  2. Idylla Ramotków

    Prace elewacyjne zakończone! Wyszło lepiej niż oczekiwaliśmy :D No i niestety trochę drożej, bo materiału poszło więcej niż wynikało to ze wstępnych obliczeń. Ale co tam - grunt, że mamy naprawdę fajny domek :)


    Kominek ...
  3. Idylla Ramotków

    Pogoda jaka jest, każdy widzi... :x
    Minęły dwa tygodnie, a elewacja jeszcze nie gotowa. Fakt, że kilka dni zajęły poprawki, ale gdyby aura była łaskawsza, pewnie byłoby już po zabiegu.

    Na dzień dzisiejszy sytuacja wygląda następująco:
    Wszystkie ściany czekają na tynk, zostały gruntownie zagruntowane, wszystkie narożniki wyrwane i wstawione nowe, jedna ściana wyrównana przez położenie dodatkowych 2 cm styropianu i ponowne "zasiatkowanie i ...
  4. Idylla Ramotków

    Ekipa p. Janka zameldowała się punktualnie w poniedziałek. Szybkie oględziny placu boju i trzech ludzi zabrało się do pracy.

    Na początek trzeba było wyrwać narożniki we wszystkich oknach, wstawić nowe i zatrzeć na gładko


    Po poprawkach okna wyglądają w końcu jak ...
  5. Idylla Ramotków

    W dzienniku cisza... Ale zaraz powinno zacząć się dziać.
    Na przyszły tydzień umówiony jestem z ekipą od elewacji, mam nadzieję, że nie będzie poślizgu, bo pogoda coraz mniej sprzyjająca. Mają poprawić ocieplenie, położyć tynk, nakleić płytki oraz zbudować grilla na tarasie.

    Po wielu dyskusjach na forum i poza nim, zdecydowaliśmy się na tynk akrylowy Kabe w kolorze jasnej kawy z mlekiem oraz mozaikowy tejże firmy. Dziś złożyłem zamówienie, dostawa ...
Strona 3 z 33