dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Projekt SŁONECZKO - nasz dom nasze szczęście

  1. Decyzja podjęta budujemy się ... projekt SŁONECZKO

    Ufff ! Wczoraj dokończyłem mocować ćwierćwałki wykończające. dosłownie wykończające bo mnie też wykończyły :), zwłaszcza to wchodzenie i schodzenie co chwilkę w celu docięcia jeszcze kawałeczka. Dzisiaj demontaż rusztowania ze ściany garażu i przerwa w pracy przy podbitce. Trzeba jechać na wczasy a podbitka poczeka i tak więcej zrobiłem na ten rok niż było w planie.
  2. Decyzja podj?ta budujemy si? ... projekt S?ONECZKO

    Wczoraj po południu montowałem ćwierćwałki przy wykończeniu skosu. Wszystko ok, gdyby nie trzeba było tyle razy schodzić i wchodzić na rusztowanie.Najgorsze już za mną górna część zrobiona.


  3. Decyzja podjęta budujemy się ... projekt SŁONECZKO

    A tak właśnie wygląda podświetleni domku. Będzie tylko przód i skos od strony garażu. Jeszcze tylko zakupiony czujnik ruchu musi zostać dołączony i będzie się światełko włączało za każdym razem. Oczywiście będzie je można włączyć i wyłączyć niezależnym włącznikiem z domu a po zgaszeniu będzie już tylko reagował na włącznik ruchu. Czy też jakoś tak :)))))) Nic skomplikowanego, zwłaszcza jak się samemu robi !

  4. Decyzja podj?ta budujemy si? ... projekt S?ONECZKO

    Witam !
    Nie myślcie, że się obijam cały czas coś strugam. Po woli do przodku. Ostatnio robię na wysokości (musiałem się troszkę znowu przyzwyczaić). Stwierdzam, że robota nie najlżejsza ale przynosi satysfakcję i wymierne korzyści w postaci paru złotych w kieszeni.


  5. Decyzja podjęta budujemy się ... projekt SŁONECZKO

    Znowu przestój w pisaniu ale jakoś tak nic się nie chce. W ubiegłą sobotę wykorzystałem chwilowy brak deszczu i zdemontowałem rynnę z drugiej strony. Podbitka do końca przodu już zrobiona. Teraz porównuję podbitkę drewnianą z plastikową. Moim zdaniem podbitka z plastiku nie umywa się do drewnianej. Ale oczywiście to jest tylko i wyłącznie moje zdanie.
Strona 1 z 26