dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Projekt SŁONECZKO - nasz dom nasze szczęście

  1. Decyzja podjęta budujemy się ... projekt SŁONECZKO

    No i tak jak powiedziałem, tak się stało. W sobotę rano ruszyłem. Zakasałem rękawy i z nie zawodnym w takich sytuacjach teściem jako pomocnikiem ruszyłem do boju. Zdemontowałem na dzień dobry rynnę, którą później na dobranoc założyłem :). Ale od początku. Najpierw rynna, później deska czołowa i podkładki przykręcone do krokwi. Zmniejszenie grubości podkładek z 2,5 cm do 1,5 cm. Następnie ta sama robota tylko, że odwrotnie z przykręceniem jednocześnie podbitki na deskę ...
  2. Podbitka zabudowa krokwi

    Wczorajsze chłodne majowe popołudnie (na szczęście nie deszczowe) spędziłem na zabawie przy
    zabudowie krokwi po skosie. Ależ tu wszystko jest krzywe chyba pozbędę się poziomicy
    A oto fotki z mojego dzieła.


  3. Decyzja podj?ta budujemy si? ... projekt S?ONECZKO

    Wczorajsze chłodne majowe popołudnie (na szczęście nie deszczowe) spędziłem na zabawie przy
    zabudowie krokwi po skosie. Ależ tu wszystko jest krzywe :) chyba pozbędę się poziomicy :)
    A oto fotki z mojego dzieła.


  4. Podbitka i ?arówki led

    Wczoraj całe popołudnie "walczyłem" z wykończenie rogu podbitki z przejściem na ścianę skośną.
    Mały kawałek ale bardzo czasochłonny, w końcu nigdzie mi się nie śpieszy.



    Problemik mały zrobił się z montażem desek czołowych. Za bardzo odsunie się rynna.
    Mam dwa wyjścia:
    - odkręcić i dać cieńszą deskę czołową,
    - odkręcić deskę i ...
  5. Podbitka projekt s?oneczko

    No i jak się rzekło w poprzednim poście tak właśnie zrobiłem.
    Ale wcześniej jeszcze stelaż wystrugałem i kabelki pod oświetlenie.

    ]

    Nie zastąpiony przy wszelkiego rodzaju pracach sznurek. Żadna tam poziomica laserowa czy też jakaś inna



    ...
Strona 2 z 26