dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Projekt SŁONECZKO - nasz dom nasze szczęście

  1. Decyzja podjęta budujemy się ... projekt SŁONECZKO

    W piątek i sobotę, dalsza część akcji altana i dodatkowo brama wjazdowa. Aż się boję pomyśleć kogo znokautuje ta buda. Składanie przebywa sprawnie. Zrobiłem większy zaciąg i ściągnąłem dodatkowe posiłki zwłaszcza do zakładania dachu. Przybywa również sierżant Łysy - ps. Renta. Renta nie z powodu uderzenia dachem altanki ale jego powiedzenia - renta. O masakra - renta, ale roboty renta, itp. Już prawie nie widać śladów po nokaucie. Twardziel z tego Renty. Z pewną dozą ...
  2. Decyzja podjęta budujemy się ... projekt SŁONECZKO

    Po krótkich poszukiwaniach ustaliłem trzy ekipy budowlane. Wstępne wyceny I - ekipa 48.000 zł, II - ekipa - 45.000, III - ekipa - 36.000 zł. Łącznie z dachem. I - ekipa sprawdzona, II ekipa - znajoma, III - ekipa wykluczona, nie ze względu na cenę ale opinie. Krótkie negocjacje z szefem I ekipy - i w cenie dołożone dwa tarasy z przodu i tyłu. Szczegóły ustalone. Może nie jest za tanio ale pewnie, chociaż nigdy do końca ! Jeszcze rozpuszczam wici może znajdzie się jakaś III - ...
  3. Decyzja podjęta budujemy się ... projekt SŁONECZKO

    Akcja o krypt. „altanka” rozpoczęła się godz. 10 od montowania silnej ekipy rem – bud, a tak naprawdę to od zakupu solidnego łomu do rozbiórki. Taki łom - kawałek metalu - kosztował 30 zł. No ale przecież jako narzędzie pracy najstarszego oprócz (cór korytu ) zawodu czyli włamywacza musi kosztować i kosztuje – stosunkowo niewiele do korzyści które może przynieść – ale, ale nie odbiegajmy od tematu. A więc po zmontowaniu ekipy w ilości ...
  4. Decyzja podjęta budujemy się ... projekt SŁONECZKO

    Kupujemy działkę ..... (marzec 2008) Słoneczko z pracowni Horyzont KOMENTARZE


    Decyzja podjęta kupujemy działkę budowlaną. Trudna decyzja gdzie, ile arów a przede wszystkim za ile. Wiem, że to dopiero początek .... Więc pełen obaw i optymizmu przystąpiliśmy do poszukiwania odpowiedniego gruntu....
    Działka budowlana w Oleśnicy (no centrum to raczej nie tylko obrzeża - do centrum około 3 - 4 kilometrów) - ceny kosmos. Za 10 arów - od 150 do 200 tyś. zł. ...
Strona 26 z 26