dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Whisper

  1. Dziennik Whisperów

    10 marca 2006
    Pociągnąłem robotę, że aż miło. Pomalowałem kilka futryn, przymocowałem opaski maskujące przy drzwiach do pomieszczenia gospodarczego i do gabinetu. Nawet zacząłem przymierzać listwy w kuchni, ale... mi przeszło ;)

    Poza tym trwa nieustanna epopeja pod tytułem "Teraz poprawiamy po fachowcach". W dzisiejszym odcinku Whisper uszczelniał prysznic, w którym miejsce łączenia brodziku z kabiną prysznicową było uszczelnione tylko tam, gdzie ...
  2. Dziennik Whisperów

    Na forumowym spotkaniu było bardzo, bardzo... Spotkaliśmy tam mnóstwo starych znajomych, poznaliśmy też "na żywo" mnóstwo z Was. Było bardzo miło i przyjemnie, szkoda tylko że tak krótko.

    I chcielibyśmy Wam wszystkim podziękować za to:

  3. Dziennik Whisperów

    4 marca 2006
    Rzutem na taśmę, bo w południe pojawiła się w końcu docelowa zabudowa pod umywalkę w małej łazience (zwanej też moja łazienką, albo łazienką gościnną).



    Rzutem na taśmę, bo trzeba się juz było powoli zbierać na spotkanie Forum :D

    Teraz jeszcze tylko wykończenie luster, oświetlenie przy lustrze i malowanie framugi i łazienka będzie zakończona. Czyli... ...
  4. Dziennik Whisperów

    Znowu wracamy do pisania dat.
    22 lutego 2006
    Święto niepodległości w Saint Lucia.. Czy pamiętaliście?

    Łazienki nabrały nowego wymiaru :)
    Po pierwsze, mamy juz zabudowę pod umywalkami. U mnie jeszcze zmieni się kolor drzwiczek, ale w dużej łazience już jest tak jak powinno być.

    Po drugie, mamy lustra. Z te okazji ogoliłem się.

    Mała łazienka. ...
  5. Dziennik Whisperów

    Parę dni temu, bawiąc w garazu zauwazyłem, że ściana jest cosik mokra. Podłoga mokra może być, bo w końcu śnieg z samochodu się topi, ale ściana??? Przyjrzałem się sprawie dokładniej i okazało się, że pękł zawór odcinający wodę w kranie wyprowadzonym na zewnątrz garażu. No co... mróz był, a jakimś cudem kran na zewnątrz był... zakręcony :o No i rozerwało biedny zawór.

    Ponieważ woda uparła ...
Strona 10 z 51