dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Whisper

  1. Dziennik Whisperów

    Z okazji świąt narodowych Gujany i Brunei , czas nadrobic zaległości zdjęciowe.

    Oto obiecane 31 stycznia klamki...


    ...i bażant.


    I jeszcze moja zabawka na ...
  2. Dziennik Whisperów

    Jak nie piszę to długo, a jak już zacznę to dużo :)

    Dopadły mnie przemyślenia na temat drewna do kominka. Ponieważ jak już pisałem oddaję sie z zapałem paleniu w kominku, niezbędne jest do tego drewno. Drewno zakupiłem jesienią i stoi sobie w paletach przed domem.
    To nie jest dobre miejsce, nie wygląda to ładnie. Jeszcze teraz, kiedy teren nie jest uporządkowanmy a krajobraz jest kształtowany głównie przez góry drewna, deski, palety i kupy gruzu walające ...
  3. Dziennik Whisperów

    Ruszyliśmy też sprawę inwentaryzacji geodezyjnej (tak to się chyba nazywa). Oczywiście dostałem delikatny opieprz, że przebieg instalacji idących pod ziemią powinien być zinwentaryzowany PRZED zasypaniem, a nie kilka miesięcy później, ale na szczęście pamiętałem jak idą. Pomierzyli, pozapisywali, pojechali.

    Teraz jesteśmy na etapie kończenia łazienek. Zrobiliśmy obmiar luster i jest szansa, że w tym tygodniu się pojawią. Nie porywamy się na montaż własnymi ...
  4. Dziennik Whisperów

    Opuściłem się ostatnio, trzeba nadrobić zaległości :oops:

    Przez ostatnie tygodnie prace wykończeniowe (myślałem że mam to już za sobą) praktycznie nie posuwają się do przodu. Albo nam się nie chciało, albo chciało się, ale się w tym momencie nie dało, a jak juz się dało, to się znów nie chciało. Praca, komputer, telewizja, przerzucanie śniegu z miejsca na miejsce, wszystko, żeby tylko nie robić.

    Czasem, kiedy się i zachce i można, powstają ...
  5. Dziennik Whisperów

    Awaria usunięta, zdjęcia znów powinny być widoczne. Mogą ładować się ciut wolniej niż poprzednio, ale to tylko raz...
Strona 11 z 51