dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Whisper

  1. Dziennik Whisperów

    24 stycznia 2006
    Zaczynamy zbierac papierki, żeby się w końcu "odebrać". Dziś mieliśmy kominiarza. Przez telefon zostało mu wytłumaczone, że u nas wentylacja mechaniczna - wiedział o co chodzi. Przyjechał, wypisał, zainkasował, pojechał. Nie wykazywał zainteresowania wchodzeniem na dach czy zaglądaniem do komina... Spytał tylko:
    - Czym będziecie grzać?
    - Prądem
    - A docelowo?
    - Prądem.
    - Aha...

    Ciekaw też byłem, ...
  2. Dziennik Whisperów

    21 stycznia 2006

    Melduję posłusznie, że nie zważając na padający śnieg i panujący mróz, oraz dając tylko nieliczne dowody małej wiary w postaci telefonów "Czy jest przejezdnie?" w Whisperówce stawili się:
    Aga J.G i Sławek Agi J.G, Martka, Abrombowie, Sobotkowie, Mpb1971owie, Maluszki, Jezier, Mieczotronix, Janoushowie, Goomisie i Nulla. W sumie z nami 20 osób dużych i jeszcze kilka mniejszych.

    Dziękujemy i zapraszamy ponownie :D

    ...
  3. Dziennik Whisperów

    19 stycznia 2006
    Opanowuje mnie coraz większa chęć zamordowania glazurników. Oprócz robót glazurniczych (obcięcie lewej ręki) montowali też parapety (obcięcie prawej ręki), malowali ściany (lewa noga) i sufity (prawa noga), jak również montowali futryny (całopalenie). Jako że jestem na etapie drzwi, to wyszły takie drobiazgi jak ten, że przy niektórych futrynach jest za mało miejsca u góry, żeby wsadzić drzwi :evil: I w rezultacie piła w dłoń i wycinamy kawałek ...
  4. Dziennik Whisperów

    18 stycznia 2006
    Udało mi się dostać zawiasy takie-jakie-potrzebuję. Cena złodziejska, bo 20 złotych za komplecik, ale cóż...

    Trochę powykręcałem, trochę powkręcałem i w rezultacie drzwi zaczęły wisieć. Frajda nieziemska :) Klamek jeszcze nie mamy, ale posiłkujemy się pobudowlanymi klamkami Abrombów. Klamek jest mniej niż drzwi, więc właściwie wypadałoby nosić ze sobą jedną cały czas, na wypadek, gdyby sie człowiek gdzieś niechcący zamknął...
  5. Dziennik Whisperów

    17 stycznia 2006
    Drzwi wewnętrzne w końcu przyjechały. :)

    "O Naturze Zawiasu"
    Zawias jest urządzeniem dość prostym, prawda? Widziałeś jeden - widziałeś wszystkie. Czyli zawias do drzwi to zawias do drzwi i niczym się nie różnią. Oczywiście uważny czytelnik uśmiechnie sie tu pod nosem (bo wąs nie każdy ma, żeby się pod nim uśmiechać), bo przecież w przedwczorajszym odcinku wyraźnie napisałem, że zawiasy do drzwi mogą mieć średnicę ...
Strona 13 z 51