dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Whisper

  1. Dziennik Whisperów

    Wróćmy do tarasu. Belki poprzeczne będą mocowane przy użyciu takich wieszaków.



    Niestety nie ma wieszaków dla belek 5x10, tylko 6x10. Tyle że to nie jest standardowy wymiar belek i trzeba będzie zamawiać po świętach. Tym razem poproszę żeby na zielono to już mi oni zaimpregnowali, bo jak sobie ten smród przypomnę, to zaczynam mieć zwidy od samego wspomnienia.
    Zrobiłem też rozeznanie ...
  2. Dziennik Whisperów

    A teraz szybkie przewijanie do przodu...
    25 marca 2009

    Atak zimy



    29 marca 2009

    I po zimie



    9 kwietnia 2009

    A tu już pszczoły przylatują na wyżerkę w Whisperówce. Wiosna, panie sierżancie!

  3. Dziennik Whisperów

    A teraz wykonajmy krótką podróż w czasie. Do.... maja 2008.

    Dom jest, zielone koło domu też jakieś zaczyna być, ogrodzenie jest jakie było, za to tarasu brak całkowicie. O przepraszam, jest taras tymczasowy - palety pobudowlane położone jedna na drugiej. Pominąwszy fakt, że trąci to nieco postmodernizmem i grozi zwichnięciem nogi i/lub złamaniem kości śródstopia, to przecież "nie tak miało być".
    Plan jest taki: wezmę się i zrobię taras.
    ...
  4. Dziennik Whisperów

    Widzę że odpowiedzi właściwych raczej nie będzie, tak więc:

    - konkurs pierwszy dotyczył tego że niedługo przestanę mieć trzydzieści parę lat, i jestem tym dość przygnębiony.

    - konkurs drugi dotyczył tego, że coś zaczęło się dziać w temacie tarasu. Taras od zeszłego roku majsterkuję własnymi siłami, i już "coś" stoi. Krzesła na tym się nie postawi, ale kot po tym przejdzie.
  5. Dziennik Whisperów

    7 kwietnia 2009
    Właściwie powinienem posłuchać Luśki, kiedy trzy lata temu mówiła, że powinienem Dziennik zakończyć. Tematy budowlane właściwie się zakończyły, a co za tym idzie częstotliwość wpisów siadła drastycznie.

    Ale zostało jeszcze ciutkę do zrobienia - taras i ogrodzenie. Powiedzenie o tym, że prowizorki są najtrwalsze jest chyba jedną z największych prawd życiowych jaki do mnie trafiły w ciągu tych (ciągle) trzydziestu paru lat...
    ...
Strona 2 z 51