dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Whisper

  1. Dziennik Whisperów

    Ojej... rok temu ostatnio pisałem w Dzienniku....
    Przepraszam...

    A póki co metodą recyclingu pożyczę wszystkim Zdrowych i Wesołych!


    I może w najbliższym czasie coś nowego się w Dzienniku pokaże...
  2. Dziennik Whisperów

  3. Dziennik Whisperów

    11 marca 2008
    Ewidentnym znakiem tego, że przychodzi wiosna nie są u mnie ptaki, motyle czy inne fruwające czy pełzające paskudztwo, ale to że mnie wszystko boli. I tak z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że wiosna już jest.

    Wykorzystałem weekend, do tego wziąłem dwa dni urlopu i zmordowałem się tak, że bardziej byłoby trudno. W ciągu dnia prace rolne, wieczorami zabawa w małego stolarza. Przy okazji malunków przedpokoju wyleciał wieszak skonstruowany ...
  4. Dziennik Whisperów

    21 lutego 208
    Dziś trzy wiadomości.

    We wrześniu pisałem, ze chcemy zrobić ogrodzenie. Dobra wiadomość jest taka, że wciąż chcemy :)

    Druga wiadomość jest taka, że pistacjowy przedsionek został wczoraj siłami Luśki przemalowany. Na jaki kolor? No, żółty taki oczywiście.

    I wiadomość trzecia:
    19 lutego 2008 zakończyłem proces odbioru domu. Wreszcie...
  5. Dziennik Whisperów

    5 września 2007
    Powoli dojrzewam do zrobienia ogrodzenia. Niby pordzewiała siatka jest, w niej brama z dech i siatki zrobiona dwa lata temu :oops: przez budowlańcow też, ale... czas najwyższy zrobić docelowe. Na razie patrzyłem na ceny bramy i przęseł i wychodzi mi koło 4.000. Tylko teraz podmurówka, słupki, robocizna... No i znaleźć ekipę. Ma ktoś jakąś w okolicach Warszawy?
Strona 3 z 51