dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Whisper

  1. Dziennik Whisperów

    19 lipca 2007
    Nic specjalnego się nie dzieje, więc się chociaż trawnikiem za domem pochwalę. To ten, który był orany na wiosnę.


    Oczywiście nie dorasta do pięt trawnikowi Toli, ale ja naprawdę nie mam siły z nożyczkami i linijką go przycinać ;) Poza tym Tola chyba jakieś sztuczki ze swoim trawnikiem robi - to niemożliwe żeby normalny tak wyglądał .
  2. Dziennik Whisperów

    8 lipca 2007
    Mam na imię Czoko, mam dwa miesiące i mieszkam w Whisperówce od piątku.


    A ja mam na imię Sadza, mam sześć tygodni i mieszkam od soboty.
  3. Dziennik Whisperów

    Dla ciekawych: Jak działa rekuperator?

    Spójrzcie na wykres:


    Czerwona linia to temperatura powietrza pobieranego z dworu. Pomarańczowa to powietrze nawiewane z reku do domu.
    Jak widać reku sprawdza się najlepiej, kiedy mamy dużą różnicę temperatur. Dziś w nocy przy temperaturze powietrza wchodzącego do reku 4 stopni, temperatura powietrza nawiewanego do domu wynosiła 16 stopni, ...
  4. Dziennik Whisperów

    3 kwietnia 2007

    Wiosna, panie sierżancie!


    Na to coś za domem przyleciał ptak. Chyba sójka, ale ja się nie znam. Ptak zbiera materiał budowlany, pewnie należy do grupy budujących w 2007.



    Z rana bawiłem się na kawałku ziemi przylegającej do trawnika z przodu - zryłem ją jak należy i posiałem ...
  5. Dziennik Whisperów

    31 marca 2007
    To coś za domem jest na pewno równiejsze niż było, ale... po dokładniejszym przyjrzeniu się wcale nie jest tak różowo. Wziąłem w łapki grabki ;) i zacząłem zmagać się z materią. Innymi słowy - każde pociągnięcie grabiami owocowało kamieniami różnej wielkości, no i kawałkami darni, perzu i diabli wiedzą jakiego świństwa jeszcze. Poza tym jest spadek i wzdłuż i w poprzek, więc czeka mnie przegrabienie kilku ton ziemi :evil:. Na razie nadwyrężyłem ...
Strona 4 z 51