dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

MonikaAndrzej

  1. Dziennik Moniki i Andrzeja-Granat

    Niestety,ból kręgosłupa w dalszym ciągu doskwiera mojemu mężowi, nie jest nawet o ździebko lepiej. Byliśmy na zdjęciu rtg i próbowaliśmy umówić się do neurologa- niestety nawet prywatnie termin wizyty jest dopiero za miesiąc! Porażka! Zostaje zagryźć zęby i jechać na tabletkach przeciwbólowych??? Od wczoraj mój mąż jest na zwolnieniu chorobowym, ale stwierdził,że musi od jutra iść do pracy, bo ma sporo roboty.Oczywiście wkurzyłam się na niego, bo naprawdę nie wygląda ...
  2. Dziennik Moniki i Andrzeja-Granat

    Tak pędzimy,że dzisiaj wysiadł mojemu mężowi kręgosłup.Nic nie robiliśmy dziś na budowie, bo byliśmy u lekarza ponieważ mąż ma problem z poruszaniem się :( . W tym tygodniu mamy się przecież przeprowadzać. O zgrozo! Jak tu nosić nasze manatki jak on nie jest w stanie. Dostał jakieś tabletki przeciwbólowe i trzeba zrobić rtg oraz odwiedzić neurologa.Miejmy nadzieję,że to przejdzie.
    Stolarz od kuchni pojawił się z meblami i działa. Twierdzi,że do czwartku skończy ...
  3. Dziennik Moniki i Andrzeja-Granat

    Jest ciężko. Czasu coraz mniej a my jeszcze w polu. Wczoraj malarze pomalowali salon. Wybrany przeze mnie kolor nie podoba mi się. Miał być szary a na ścianie wyszedł błękitny. Nie pasuje mi to do niczego. Zastanawiam się co z tym teraz zrobić.Nie mogę znaleźć jasno-szarego koloru który nie wpadałby w żaden niebieski czy fioletowy, bo takie właśnie przerabiałam.Dziś pomalowaliśmy sufity w pokojach u dzieci i pralnio-suszarnię. Jutro trzeba będzie poprawić to jeszcze raz ...
  4. Dziennik Moniki i Andrzeja-Granat

    Minął ponad miesiąc od ostatniego wpisu w dzienniku ale muszę przyznać,że naprawdę brakuje mi czasu. Od tygodnia jestem na urlopie.Gonimy z budową, bo ZA TYDZIEŃ WPROWADZAMY SIĘ DO NOWEGO DOMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P Wiele rzeczy wydarzyło się w ciągu minionego miesiąca i postaram się po krótce opisać nasze zmagania i walkę z czasem.
    Na chwilę obecną stan wykończenia naszego domku przedstawia się następująco:
    -salon- jutro malowanie kolorem i jest skończony, ...
  5. Dziennik Moniki i Andrzeja-Granat

    We wtorek dotarł transport ceramiki łazienkowej.Zakupy ze sklepu internetowego są bez zarzutu. Wszystko bardzo nam się podoba. Wanna którą oglądaliśmy na zdjęciach jest naprawdę fajna i nasi glazurnicy dziś skończyli ją obudowywać. W połowie przyszłego tygodnia obie łazienki powinny być skończone i Panowie zajmą się salonem i przedpokojem, bo schody i kuchnia czekają.
    Wczoraj byłam na rozmowie z dyrektorem Zakładu Energetycznego w spawie przyłącza. Czekamy od maja ...
Strona 2 z 10