dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

MonikaAndrzej

  1. Dziennik Moniki i Andrzeja-Granat

    Przyszły płytki na dół cały... W zasadzie to nie przyszły a wjechały i to z wielkim hukiem. Stresu miałam co nie miara. Gres zamawiałam przez internet a przywiozła go firma transportowa. Gość uparł się żeby podjechać pod sam garaż choć odradzałam, bo to nie pierwsza dostawa i jakoś żaden z kierowców wcześniej nie zdecydował się wjechać takim wielkim,ciężkim samochodem po naszym pochyłym nieco podjeździe na domiar z lekka oblodzonym.Gość jednak nie chciał utrudniać ...
  2. Dziennik Moniki i Andrzeja-Granat

    W końcu może uda mi się zamieścić parę zdjęć. Nie będę już cofać się do czasu kładzenia ogrzewania podłogowego czy wylewki. Zamieszczę zdjęcia te najbardziej aktualne.

    Tak wygląda obecnie nasz domek i wszędzie widoczne hołdy nie rozgarniętej i zamarzniętej ziemi:

    ...
  3. Dziennik Moniki i Andrzeja-Granat

    Zdjęć na razie nie mam, bo jest jakiś problem w zasadzie nie wiadomo z czym, dziś mąż obiecał to rozgryźć. Na budowie praca wre. Podłoga dawno wylana, łazienka dolna położona w kaflach-Opoczno Organza, "robi się" górna - Opoczno Metalic. W przyszłym tygodniu przyjedzie dostawa gresu na cały dół- zdecydowaliśmy się na Nową Galę Orientale płytkę rektyfikowaną.Musiałam przesunąć montaż schodów ze względu na problem realizacji zamówienia na gres na dół.Najpóźniej ...
  4. Dziennik Moniki i Andrzeja-Granat

    Opisuję wrażenia prosto z nowego miejsca zamieszkania...i nie jest to niestety nasz Granacik lecz przejściowa stancja o której mowa powyżej.Wprowadziliśmy się do niej w ostatnim dniu października i obyśmy nie musieli tu długo mieszkać. Stancja niestety nie odpowiada naszym oczekiwaniom i w związku z tym mój mąż przyspieszył jeszcze bardziej z postępem prac na budowie. A dzieje się, dzieje, już nie nadążam za wszystkim. Dół domku cały w gładzi,góra również, dom ocieplony ...
  5. Dziennik Moniki i Andrzeja-Granat

    No i cóż, stało się. W piątek podpisaliśmy akt notarialny sprzedaży naszego mieszkania. 31.10.2008 wyprowadzamy się na stancję na jakieś 3-4miesiące. Miało być inaczej, a wyszło inaczej, ale też jest dobrze. Najważniejsze,że mieszkanie sprzedane, teraz mamy wielką motywację do budowy domku. Nasza 3,5letnia córeczka nie może zrozumieć,że wyprowadzamy się na stancję i ciekawe jak poradzi sobie ze zmianą miejsca zamieszkania(?). Cały weekend zajęło nam pakowanie naszych ...
Strona 3 z 10