dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Amelia 2

  1. Powrót do korzeni czyli buduję Planetę 2

    Południe Polski przeżywa koszmarny dramat z powodu powodzi :eek:
    mam i ja swoje podtopienie, z którym walczę od kilku dni. Nie zrobiłam mostka na wjeździe przy okazji układania kostki, bo w sąsiedniej wsi unijnie pogłębiają rowy i mają ponoć dojść do nas, wtedy będzie wiadomo na jakiej głębokości ułożyć przepusty; na razie wjazd jest utwardzony kawałami krawężników, gruzem, tłuczniem i żwirem i odcina przepływ wody. Zrobiło się jedno wielkie rozlewisko, świeżo ...
  2. Powrót do korzeni czyli buduję Planetę 2

    Ciekawostek ogrodowych ciąg dalszy
    Załącznik 11094
    pienna pęcherznica Diabolo na środku jednej gałązki wypuściła młode zielone :eek:
    Załącznik 11095
    czosnki olbrzymie mają szansę niewygnić bo rosną na podwyższonej rabacie. W ub. roku nawtykałam dużo drobniutkich czosneczków, które później będą kwitły na różowo i żółto i kilka olbrzymów żeby odstraszały krety i nornice. Rzeczywiście jak do tej pory nie widać śladów ...
  3. Powrót do korzeni czyli buduję Planetę 2

    A co to pojawiło się "More replies below current depth..." w spisie postów? Wiem co to znaczy, ale nie rozumiem dlaczego nie wyświetla się treść postów pod tym tytułem w ciągu innych tylko trzeba oddzielnie w to wchodzić żeby podejrzeć? :eek:
  4. Powrót do korzeni czyli buduję Planetę 2

    W ubiegłym roku też lało całą wiosnę i lato chociaż wulkan spał snem spokojnym :eek:
  5. Powrót do korzeni czyli buduję Planetę 2

    Nic już nie wyjdzie :bash: zaleje nas, zatopi, zgnijemy, roślinki wypływają z korzeniami i co najgorsze - końca tej obrzydliwości nie widać!
Strona 2 z 49