dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

KamaG

  1. Małe podsumowanie po latach

    Dawno mnie tu nie było... Wpis podyktowany artykułem na temat domu energooszczędnego, znalezionym gdzieś w sieci. Inwestorzy pisali, że mają pompę, gwc, mechaniczną wentylację ogrzewanie elektryczne i koszt utrzymania roczny domu (dwie osoby) wychodzi im ok 9 tys. Koszt budowy ponad 500tys. Dom o bardzo podobnych gabarytach (powierzchnia użytkowa, kubatura).
    Nie mam pompy, gwc, wentylacji mechanicznej. Technologia gazobeton h+h i 20 cm styropianu. Okna standardowe dwuszybowe. Mieszka ...
  2. Pchełka nam rośnie :) - MGProjekt

    Na początku sierpnia doczekałam się wkońcu podbitki, miała być dopiero we wrześniu, ale ekipa przyjechała wcześniej bo pojawiające się jeszcze deszcze nie dały im robić u kogoś na dachu. Podbitka jest z blachy powlekanej udającej drewno, bo taką akurat udało nam się niedrogo dostać i wygląda tak:

    Końcówka sierpnia i wrzesień minęły nam na organizowaniu ...
  3. Pche?ka nam ro?nie :) - MGProjekt

    Cytat Napisał KamaG Zobacz post
    poczułam sę lekko naciskaną o nowe zdjęcia przez jedną taką co się tu nie ujawniła no a w związku z tym, że była to kwestia wyjścia i pstryknięcia to mam
    może lekko licho kadrowane, ale wybaczcie - to dlatego żeby jakoś bajzel wszechobecny utajnić
    więc tak:
    podjazd widziany z dołu działki

    chodnik bezpośrednio na taras za domem
    ...
  4. Pchełka nam rośnie :) - MGProjekt

    8.07.2011
    wreszcie zasiedliliśmy oficjalnie i legalnie pchłę
    Cytat Napisał KamaG Zobacz post
    dostałam odpowiedź z nadzoru budowlanego! nie sprzeciwiają się użytkowaniu zgodnie z przeznaczeniem obiektu, znaczysię MOŻEMY MIESZKAĆ!

    ps. okazuje się, że matraż za mały, za jakiś czas braknie jednego pokoju...
  5. Pchełka nam rośnie :) - MGProjekt

    Ponieważ u mnie naprawdę niewiele się dzieje, bo niestety fundusz się skończył a przede wszystkim chyba to chęci i siły tak naprawdę, to mogę tylko nowym blatem się pochwalić. Dlugo to trwało, żeby znalazł się na swoim miejscu ale wreszcie jest i wygląda tak

Strona 1 z 40