dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Hiv

  1. Emanuela II - kolejna ale jedyna

    marzec 2008Jednak znaleźć działkę w okolicach Łodzi, w dobrej cenie to było trudne zadanie!

    Kiedy przez jakieś kontakty od znajomych ich znajomych udawało nam się coś wypatrzeć to albo cena albo już "zaklepana" działka uniemożliwiały nam kupno.

    Chcieliśmy też działkę położoną z odpowiedniej strony Łodzi gdzie dojazd i wyjazd po pracy będzie najłatwiejszy.

    W końcu udało się to wszystko połączyć!

    wrzesień 2008
    Kilka miesięcy ...
  2. Emanuela II - kolejna ale jedyna

    1983-2003
    Ja wychowałem się na wsi, na ogromnym podwórku, całym otoczonym lasem, niedaleko rzeka i pola...
    Dzieciństwo w pięknych okolicach. Później przeprowadziliśmy się z rodzicami do małego miasteczka ale ciągle w własnym domku z podwórkiem, i lasem za drogą...
    Moja żona za to wywodzi się z dużego blokowiska i od dziecka właściwie dzieciństwo spędziła na przysłowiowym "trzepaku".

    2003-2008
    Po ślubie przyszło nam mieszkać w jej rodzinnym ...
  3. Emanuela II - kolejna ale jedyna

    I zaczęło się...
    To chyba dobry moment aby zacząć dziennik.


    Ciężko nam znaleźć w okolicach Łodzi "podwójną" Emanuelkę.
    Wiemy o jednej czy dwóch pojedynczych. Dzięki forumowiczom mogliśmy jednak obejrzeć kilka na żywo więc decyzja o budowie zapadła a tu na pewno rozwiniemy ten temat!

    Cieszymy się więc na myśl o przyszłym wspólnym gniazdku mimo całej pracy i pewnie mnóstwa sił oraz czasu jaki przyjdzie nam w to włożyć! ...
Strona 4 z 4