dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Damon

  1. Dom Damonów

  2. Dom Damonów

    Miliony duperelek do skończenia, mimo intensywnych każdoweekendowych prac jako nie ubywa. Przybyły listwy w korytarzu na górze, u córki już prawie skończone - zostało jeszcze zwężenie gotowej szafy, coby ją upchnąć do wnęki. Obudowa kominka zmieniła kolor z różowej płyty ogniochronnej, na docelowy. Różne inne fragmenty ścian, zaszpachlowane tu i ówdzie, zostały domalowane. Prawie już jest dolna łazienka, kabina podmurowana, zostało jeszcze założenie usztywnień szklanych ...
  3. Dom Damonów

    Papiery do odbioru złożone. Uffff.

    Za 14 dni mamy dostać zaświadczenie, będzie można załatwić sprawy kredytowe do końca, zmienić taryfę na niebudowlaną, zameldować się. Wygląda na to, że do Gwiazdki będziemy pełnoprawnymi mieszkańcami Mosiny :lol: . Całkiem "elegancko", prawda?
  4. Dom Damonów

    Acha, ciągle próbujemy złożyć do kupy dolną łazienkę. Okazało się, że trzeba podnieść kabinę, bo woda nie spływa, więc po spód trafiło parę cegiełek. I już prawie było dobrze, gdyby przy wierceniu w płytkach, jednej szlag nie trafił . Okazało się, że panu płytkarzowi (oj, bardzo nie polecam) nie "nałożył" się klej, tzn było trochę, na 1/5 płytki, a reszta trzymała się na fudze, wrrrr. Znowu opóźnienie, bo zeskrobali tę pękniętą płytkę, wyrównali ...
  5. Dom Damonów

    Hmm, papiery do odbioru nadal zbieramy.

    Cos tam popstrykałam na zewnątrz, ale o bruku zapomniałam :oops: Pół soboty zmiatałam tony piachu z kostki. Zaczęło być widać (wierzcie na słowo), że mamy chodnik i podjazd (samochód omiotłam dokoła :lol: )
    Za to posadziłam pierwsze roślinki. 1,5 roku temu dostałam od męża dwie formowane kulki - conica i jeszcze jakiś świerk. Mimo niedogodnych warunków doniczkowych, sklerozy, suszy i różnych innych przetrwały. ...
Strona 1 z 30