dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Damon

  1. Dom Damonów

    No, urząd geodezji się spiął i dziś otrzymałam właściwy wypis z ewidencji gruntów. Zawiozłam do Aquanetu, a pani mówi, że jest zarobiona i nie wie na kiedy przygotuje protokół z negocjacji. Pomiauczałam, pouśmiechałam się i będę czekać (niekoniecznie grzecznie). Potem małe 1,5 m-ca na pozwolenie i uprawomocnienie, 2 dni na wykonawstwo i bedziemy miec wodę! Tylko kurcze robi sie z tego koniec sierpnia, a w tym samym końcu sierpnia musimy sie przeprowadzić.

    ...
  2. Dom Damonów

    Historyjka wycinki w obrazkach. Tak było przed. Z dalek wygląda nieźle, z bliska to są głównie czeremchy i dzikie mirabelki splątane ze starym, zardzewiałym ogrodzeniem, postawionym dość mocno w głąb naszej działki.

    Ciął Inwestor ...
  3. Dom Damonów

    Weekend był pracowity.
    W sobotę za zgodą gminy zabraliśmy się do wycinki kilku drzew rosnących w trasie płotu. Upał był koszmarny, piła tępa, drzewa ciężkie i wielogałęziowe. Było nas czworo i padł pomysł przywiezienia drugiej piły, żeby przyspieszyć prace, no i wtedy okazało się że nie ma jak pojechać bo kluczyki (służbowe).........wcięło. Po godzinie szukania z miernym skutkiem, nadszedł czas dzwonienia do firmy i błagań o pomoc. Na szczęście znalazły ...
  4. Dom Damonów

    Łapawy załatwione, schody omówione, została kwestia lakieru, mat czy półmat, ale zakładając olejowaną podłogę w pokoju dziennym i korytarzu trzeba będzie pewnie pomalować matem. Naszych drzwi nie obejrzałam bo sa w elementach, montaż za półtora- dwa tygodnie.
    Swoja drogą, ciekawe czy Łapawy mieli kiedyś tylu klientów z Poznania :lol: :lol: , bo na grupie co rusz ktoś mówi, że się decyduje.

    W drodze powrotnej zaopatrzyłam się w Ramirencie na Franowie ...
  5. Dom Damonów

    Dziś wycieczka do Rawicza do Łapawów, może przy okazji zobaczę nasze drzwi na warsztacie. Ustalamy szczegóły i przyklepuję u nich schody dębowe.

    Po drodze wlecę na budowę, musimy ustalić końcowo sposób ułożenia płytek na ścianach w górnej łazience, bo nasza łazienka zamiast 4 ścian, ma 5 i każda inna :lol:
Strona 11 z 30