dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Damon

  1. Dom Damonów

    Powoli zaczynamy zbierać papiery do odbioru.
    Dzięki koleżance z pracy mam świadectwo energetyczne , z dostawą pod nos :D :D. Jakby co, chętnie polecę.
    W sobotę elektryk ma podrzucić, to co powinien (cokolwiek to jest). Elektryka już tak chętnie nie polecam. Nie było bardzo źle, ale jest parę knyfów, które mam im za złe.
    Papier do przyłącza w toku - jest odbiór, ale szanowny aquanet jest "zarobiony" i umowa będzie za 2- 3 tyg. I tu nabiera znaczenia ...
  2. Dom Damonów

    W niedzielę kuchnia nabrała prawie ostatniego sznytu, przykleiliśmy panele między szafki dolne i górne (zostały fragmenty do przycięcia ale chwilowo nie wiemy jakim narzędziem potraktować żeby się nie posiepało) , Inwestor machnął światełka i niedziela się skończyła.


    Jadalnia, krzesła muszą poczekać ...
  3. Dom Damonów

    Brak neta w domu to jakaś masakra, zwłaszcza kiedy chodzi o zdjęcia. Zrobiłam kilka zdjęć ze stanu w miarę aktualnego, ale prawie wszędzie jest jeszcze coś rozgrzebane.
    Tak wyglądało po zrobieniu podłóg, pewnie pierwszy i ostatni raz taka ładna podłoga ;) :

    To samo z kątem wypoczynkowo-tv ( na dole zdjęcia rozpałka kominkowo-makulaturowa) :
    ...
  4. Dom Damonów

    Udało się w końcu odpalić wczoraj instalację kominkową z grzejnikami. Wczoraj się uczyliśmy. W domu temperatura podniosła się o 1 stopień - pomiar dzisiejszy poranny, a w nocy było chłodno (paliliśmy niezbyt długo wieczorem). Dziś zaczniemy już wcześniej i mam nadzieję że będzie lepiej, tym bardziej że ustaliliśmy co która pompa i kiedy (sterowanie ręczne na razie).

    W czwartek-piątek będzie robiona obudowa kominka, akurat zdążymy przetestować. W piątek ...
  5. Dom Damonów

    Minął pierwszy tydzień od zamieszkania. W sumie niewiele się zmieniło, trochę udało się rozpakować, zimno jak cholera (nadal nie mamy ogrzewania), nadal nie mogę założyć butów na obcasach :evil: , bo po wyjściu zapadłabym się po kostki.
    Może dziś dotrze pan brukowy, bo niby wczoraj tak mówił, ciekawe jak długo potrwa robota, do położenia jest ok 100m2 kostki.
    Plus nowego miejsca - świetnie się śpi, pytanie czy ze zmęczenia czy tak w ogóle, dziś w nocy podobno strasznie lało (dodam, ...
Strona 2 z 30