dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Damon

  1. Dom Damonów

    Zamarzamy powoli, ogrzewanie jeszcze nie ruszyło, za kilka dni powinno być jak dożyjemy :evil: Ale instalator się w końcu zaczął starać, jest codziennie i dłubie.

    Stwierdzam, że sama przeprowadzka to pikuś, ale rozpakowanie to masakra, zwłaszcza, że nie poskręcaliśmy jeszcze szaf i na każdym kroku o coś się potykam. Powoli rozpakowuję co się da, ale końca nie widać. Wydawało mi się, że po jednym popołudniu na pokój wystarczy, marzenia......... Jeszcze kupa ...
  2. Dom Damonów

  3. Dom Damonów

    Podłogi się olejują, właśnie pan zadzwonił że o 17 koniec, nie mogę się doczekać, aż zobaczę. Z tego tez powodu, że nie można wejść do domku mamy akcję pakowania przed poniedziałkową przeprowadzką. Zalewają nas kartony i wory, szafy nadal pełne, kto by pomyślał, że można zgromadzić tyle rzeczy przez 10 lat. A wprowadzaliśmy się z jedną meblościanką, stołem i tapczanem, pożyczonym busem . :lol:
    Sporo jeszcze zostało do zrobienia, mnóstwo drobiazgów, które ...
  4. Dom Damonów

    Przeprowadzka tuz, tuż!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

    pan od podłogi skończy w piątek, rozesłałam zapytania o przeprowadzkę do Kamińskich, 123, Alfa i Omega - na poniedziałek 28.09.09

    NIE WIEM OD CZEGO ZACZĄĆ :o , no i kiedy to zrobię, bo urlopu niet
  5. Dom Damonów

    Tydzień zakończył się ...i dobrze. Parę spraw się wyjaśniło, parę nie.
    Wykończeniowiec nas olał. Na dniach trafi na czarną listę. Wcześniej go polecałam.......no cóż (ostrzegam juz teraz - Przemysław Zawadzki z Biskupic w okolicach Gniezna). Człowiek, którego ściągnęliśmy łapie się za głowę za działalność ludzi pana Z. My juz się nie łapiemy, nam już ręce dawno opadły w bezsilnej wściekłości.

    Po dezercji znajomego automatyka ściągnęliśmy ...
Strona 3 z 30