dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Damon

  1. Dom Damonów

    W piątek nas zagazowali :D .
    Pojawił się w końcu pan Łapawa i podciął framugi.
    Nie mam już sił na wykończeniowca - pana Z., bo bardzo nieładnie ostatnio pogrywa, aż żal pisać bo mnie krew zalewa. Poznać dobrego ...... (wpisac odpowiednio) po tym jak kończy a nie jak zaczyna. Bo na poczatku było cacy. Jestem już bardzo bliska zrobienia mu nieco antyreklamy. Z czystym sumieniem już nikomu go nie polecę.
    W poniedziałek rusza montaż desek, kuchni, mam nadzieję, ...
  2. Dom Damonów

    Mamy już wszystko, żeby zacząć budować wodociąg - UPRAWOMOCNIONE POZWOLENIE - od poniedziałku rusza wykonanie :D :D :D :D :D :D :D .

    Już zaczynam czuć na karku oddech zbliżającej sie wielkimi krokami PRZEPROWADZKI. Zaczynam powoli pakowanie, jedna półka w szafie= jeden wielki wór :o :o :o , szok po prostu. Tylko niech ta cała brać budujące weźmie d...w troki i robią co do nich należy.
    Muszę powiedziec fachowcom, że dobrego poznaje się po tym ...
  3. Dom Damonów

    Wczoraj przyszedł zestaw baterii ze sklepu www.sklep.kati-kati.pl , szybko, tanio, dobra informacja, z czystym sumieniem polecam. Kurier Kolporter był też niezwykle elastyczny, nie mogłam odebrać w domu więc przyjechał do mnie do pracy na Junikowo. Do odbioru mam płytę i okap, kurcze, przegapiłam maila, ze są do odbioru, dzis się nie dało bo inwentura, mam nadzieję, że nie odesłali spowrotem do magazynu i uda mi się w poniedziałek.

    Dziś poszaleliśmy na wyprzedaży ...
  4. Dom Damonów

    Kończy się kolejny tydzień, w wersji pierwotnej już mieliśmy mieszkać, ale nie udało się. Drugi termin też nie wypali (plan ostatni weekend sierpnia). Wyznaczyliśmy kolejny, na 12-13 września. Tym razem musi się udać :). Zwłaszcza, że 13 września to ważna rodzinna data.

    Wkurza mnie ta wykończeniówka, bo niby cały czas cos ktoś robi, a efektów za wiele nie widać. W tym tyg. pojawiły się szare gresy i wyrównano skarpę i osłupkowano.
    ...
  5. Dom Damonów

    ....................I to by było na tyle jesli chodzi o układanie podłóg. Jak Łapawa osadzał drzwi, dzwoniliśmy do pana od podłogi jaki ma zostawić prześwit. No i cos tam umówili, okazało się dziś, że miejsca jest za mało i trzeba podciąć ościeżnice. Podłogowcy nie mieli odpowiednich narzędzi, Łapawa nie mógł przyjechać no i montaż przełożony o 1,5 tyg. Było nerwowo, bo podłogowcy są spod Turku.

    Okazało się dziś, że moja wanna zostanie wyprodukowana ...
Strona 5 z 30