dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Gierga

  1. Dziennik GIERGI - marzenia z dzieciństwa

    Trawka wyrosła + chwaściki :x , ale to chyba naturalne.

    Wściekła jestem jedynie na pogodę - fajnie, ze jest ciepło, ale muszę jeździć codziennie na działkę i podlewać moją zielenine. Znając mojego pecha, pewnie jak i będą robić elewacje to będzie zacinał deszcz.

    A z tą elewacją troszkę się pogmatwało, ekipy nie mogłam znaleźć, ale dzięki dobremu sercu sąsiada (ukłony w jego stronę) ekipa zacznie elewacje pod koniec sierpnia...teraz zaczynam ...
  2. Dziennik GIERGI - marzenia z dzieciństwa

    Wczoaraj do późnego wieczora zakończyliśy etap siania trawy za tarasem.
    Teraz muszę poczekać ze 2 tygodnie na pierwsze zielone kiełki.
    Mam tylko nadzieje, że coś się pokaże i to wszystko w łeb nie weźmie :)
  3. Dziennik GIERGI - marzenia z dzieciństwa

    Dzisiaj cały dzień walcowałam i siałam trawę,
    jak na razie obrobiłam połowę pola z pomocą rodziców :) Teraz pozostanie odliczanie do tego czy trawka wzejdzie czy nie ...oby tak :x
    Jutro część druga siania trawy :lol:
  4. Dziennik GIERGI - marzenia z dzieciństwa

    Zakończyliśmy już kłądzenie płytek w korytarzu - zostały jeszcze małe narożne elementy. Największa dłubanina. W przyszłym tygodniu bierzeemy się za malowanie ścian w kuchni oraz kładzenie podłogi (wykładzina laminowana) - musimy zdążyć przed końcem czerwca bo wtedy przywożą nam szafki.

    W sobotę mieliśmy miłą wizytę Asi i Janusza :)) Było bardzo miło - wpadajcie cześciej :) Mam nadzieje, że następny raz będzie już w bardziej czystszych i normalnych ...
  5. Dziennik GIERGI - marzenia z dzieciństwa

    W zapędzie zapomniałam napisać, że niedawno minęły 2 lata od kiedy rozpoczęliśmy budowę naszych PAPROCI TARRA!!! Ale ten czas mknie jak szalony:)

    Chcielibyśmy się jak najszybciej wprowadzić ale jak na razie jak ja to mówię"wieje po oczach". Cieszę się, że chociaż łazienka już na wykończeniu - pozostało jeszcze dobrać kolor fugi (jak zawsze pomiędzy nami wsytąpiła niezgodność :) - mój się uparł na jakieś jaskrawe kolory, ja absolutnie na spokojne. ...
Strona 2 z 21