dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Gierga

  1. Dziennik GIERGI - marzenia z dzieciństwa

    Chyba trezba zacząć zdmuchiwać kurz z mojego dziennika budowy :)
    Bo za długo się nie rozpisywałam. Ale warto nadrobić zaległości, bo w raz z powolnym i leniwym nadchodzeniem wiosny, trzeva wziąść się do roboty.

    W ostatnim czasie zrobiłam spore zapasy płytek. Wybrałam Kubę z Tubądzina do łazienki oraz terakote Cotto Paja z dekorami również z Tubądzina, kabina kibelek i baterie są już również kupione, czekam jeszcze na umywalkę, ale tutaj muszę się ...
  2. Dziennik GIERGI - marzenia z dzieciństwa

    Tynkarze pozaklejali mi niektóre gniazdka - w ogóle ich nie widać oraz kable do kinkietu w łazience grr :(
  3. Dziennik GIERGI - marzenia z dzieciństwa

    Robota coraz bardziej zwalnia tempa.

    Poddasze jeszcze nie dokończone, jakoś trudno pogodzić pracę, szkołę + budowę :) Planujemy przed wszystkim świętymi wziąść 4 dni urlopu i nadgonić straty.

    Jak na razie ja zajmuję się powolnym zakupem podłogi i łazienki.
    Kupiłam już płytki na podłogę w pomieszczeniu gospodarczym. Zamierzam również kupić płytki KUBA z Tubądzina do łazienki, to mój nr 1. Myślałam również o Castanio, ale wygrała ...
  4. Dziennik GIERGI - marzenia z dzieciństwa

    łuhuhu ale nie pisałam długo.....nadrabiam zaległości :)

    Poddasze w 1/2 ocieplone :) Nasza robota co prawda idzie wolniej niż fachowców - bo robimy po pracy i w weekendy, ale za to jaka dokładna.. Zaczynamy się również przymierzać do zagospodarowania pierwszego pomieszczenia - gospodarczego - płytki na podłogę są już kupione - prace wstępne zaczną się niedługo :)

    Posadziliśmy również 4 nowe drzewka ! a pod koniec tygodnia sadzimy żywopłot :)
  5. Dziennik GIERGI - marzenia z dzieciństwa

    Z biowłókniny wyrosła pierwsza trawa!!!!!!!!!!!!!!!Szok a ja myślałam, że nic z tego nie będzie, bo jakoś tak kiepsko się kładło - a tu proszę !!!!!!

    Teraz to już mogę w stu procentach polecić :))

    W przyszłym tygodniu zaczynamy docieplać poddasze :)
Strona 5 z 21