dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Zuzza

  1. NiecoDziennik Zuzzy

    Jak ten czas szybko leci... Już prawie Święta...

    U nas błogie "lenistwo". Nic nie robimy...

    Andrzej powiesił kilka lamp. Ostatnio kinkiety na schodach. Reszta czeka na lepsze czasy ;-)
    Kupiliśmy oświetlenia obrazów, jedno już zamontowane. Całkiem ładnie wygląda. Teraz tylko obrazów brak ;-) A przepraszam dorobiliśmy się pierwszego, stoi na honorowym miejscu na kominku - córka namalowała :-)

    Kupiliśmy karnisz i zasłony ...
  2. NiecoDziennik Zuzzy

    Obiecałam kilka nowych zdjęć...


    Salon prawie gotowy:





    łazienka:

    ...
  3. NiecoDziennik Zuzzy

    Dzis byliśmy oglądać szafkę RTV. Do kompletu do stołu i stolika. Ładna jest, ale jeszcze się trochę wahamy. Chcieliśmy też kupić konsolę i lustro do hallu, ale jednak chyba zdecydujemy się na stolarza... Czyli z zakupów nici...

    Donoszę.... Parkiet przy kominku ślicznie się rozsycha... Szpary są widoczne bardzo....

    W tym tygodniu zamierzamy przykleić listwy przysufitowe w salonie. Powiesić grzejniki w salonie i kuchni, wynieść te tony płytek z ...
  4. NiecoDziennik Zuzzy

    Co jeszcze....

    Wczoraj skończyli nam montować listwy parkietowe - wreszcie :-)

    Mamy dwa karnisze i zasłony w naszej sypialni.

    Po kilku miesiącach zastanawiania się , jeżdżenia, oglądania, wybrzydzania zdecydowaliśmy się na LAMPY !!!! Bo oczywiście nadal mamy same gołe żarówki z jednym wyjątkiem - łazienki. Lampy będą proste, klasyczne mosiężne z mlecznymi kloszami. Wysłaliśmy dziś zamówienie- raz kozie śmierć. 15 sztuk, do prawie ...
  5. NiecoDziennik Zuzzy

    Witajcie :-)

    Wiem, mam straszne zaległości... ;-)

    Ostatnio jakoś czasu na wszystko brak. Mała wymaga coraz więcej :-)


    U nas niewiele zmian. Przygotowaliśmy się do zimy - skończyliśmy tymczasowo wszystkie prace na zewnątrz. Wszystkich rośłin nie daliśmy rady posadzić- schowaliśmy je tymczasowo w doniczkach do dziury w ziemi. Ale porządek jest...

    Mieliśmy wizytę kominiarza, obejrzał nasz paskudny komin. Widział ...
Strona 1 z 32